Jak optycznie wydłużyć nogi? (FOTO)

przejdź do komentarzy
jak optycznie wydłużyć nogi jak optycznie wydłużyć nogi/Stradivarius

Radzimy, jak zrobić to najprościej.

Pogoda tego lata wyjątkowo nas rozpuszcza. Słonce zachęca do odkrywania naszego ciała i pokazywania nóg. No właśnie… nogi. Co zrobić, jeśli nasze nie są długie do nieba i nie wyglądają jak te, należące do modelek? Zawsze możemy ratować się odpowiednio dobranym strojem, który optycznie nam je wydłuży.

Po pierwsze zakładajmy odpowiednie buty.

Najlepiej lekkie, niezabudowane, bez pasków wokół kostki – skracają one optycznie długość nóg. I oczywiście wybierajmy szpilki. Wysmuklą one i wydłużą każdą nogę.

Po drugie przemyślanie dopasowujmy długość spódnic.

Nogi wydłużą te kończące się przed kolanem lub tuż pod nim. Nie bójmy się też spódnic i sukienek średniej długości. Jeśli zestawimy je z odpowiednimi butami nie skrócą nam nóg.

Po trzecie wybierajmy ubrania z podwyższonym stanem.

Sprawdzą się one zawsze. Wydłużają nogi i wysmuklają całą sylwetkę. Odciągają uwagę od dolnej części ciała i skupiają ją wyżej. Efekt ten wzmocnimy – jeśli oczywiście pozwala nam na to nasza figura – zakładając do nich top, który jest tegorocznym hitem.

Nie bójmy się pokazywać naszych nóg. Nawet jeśli nie są one do nieba, nie powinno przeszkadzać nam to w cieszeniu się z zakładania szortów czy krótkich spódnic.

Jak optycznie wydłużyć nogi?
Mango 69 zł, Mango 89 zł, Stradivarius 79 zł


Jak optycznie wydłużyć nogi?
Massimo Dutti 299 zł, Mango 189 zł

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!