Jak łatwo i szybko wyprasować marynarkę? [VIDEO]

przejdź do komentarzy
jak wyprasować marynarkę jak wyprasować marynarkę/StarStock/YouTube

Mamy dla Was podpowiedź!

Pewnie dla niektórych z Was prasowanie jest tylko przykrym obowiązkiem. Nie jesteście same, my również nie przepadamy za wykonywaniem tej czynności, jednak kiedy odkryłyśmy kilka sprawdzonych sposobów na szybkie i łatwe pozbywanie się zagnieceń z materiału, nasz stosunek nieco się zmienił.

ZOBACZ TEŻ: WIOSENNY PRZEGLĄD SIECIÓWEK - MARYNARKI I ŻAKIETY

Mamy dzisiaj dla Was filmik, z którego dowiecie się, jak prasować problematyczną dla wielu z nas marynarkę. Okazuje się, że wcale nie jest to takie trudne! Będziemy potrzebowały deski do prasowania, żelazka, spryskiwacza z destylowaną wodą oraz tkaniny, która zabezpieczy ubranie przez wysoką temperaturą.

Jak łatwo i szybko wyprasować marynarkę? [VIDEO]


Zaczynamy od prasowania ramion. Wykorzystujemy do tego celu węższą część deski. Prasujemy rękawy i przechodzimy do prasowania przedniej części marynarki. Jeżeli są kieszenie, wyciągamy materiał, który znajduje się w środku na zewnątrz. Przechodzimy do prasowania tylnej części, a na sam koniec zostawiamy kołnierzyk. Pamiętajmy cały czas o zabezpieczaniu materiału specjalną tkaniną, szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z delikatniejszymi ubraniami.

A może Wy macie jakiś sprawdzony sposób?
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: julakowal 02-07-18, 19:32 cytuj
    Ja korzystam z tych podpowiedzi braunhousehold.com/pl-pl/jak-dbac-o-ubrania/jak-atwo-i-szybko-prasowa-marynark-spodnie-i-garnitur
    Nie masz konta? Zarejestruj się!