Jak Karolina Gilon schudła aż 14 kilogramów?

przejdź do komentarzy
karolina gilon karolina gilon/© KAPiF

Opowiedziała w wywiadzie...

Uczestnicy programu Top Model zaskoczyli swoich fanów już nie raz, prezentując metamorfozy, które niektórzy z nich przeszli jeszcze przed rozpoczęciem show.

ZOBACZ TEŻ: Nie uwierzycie, jak BARDZO zmienił się Michael z Top Model

Przypomnijmy, że ostatnio w tej kwestii wyróżnił się Michael Mikołajczuk. Model podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem sprzed 4 lat i... kilkunastu kilogramów. Wcześniej podobną fotką pochwaliła się Magda Stępień-Kolesnikow.

Teraz z kolei w wywiadzie dla portalu Topmodel.tvn.pl Karolina Gilon opowiedziała o swojej walce o idealną figurę. Modelka schudła aż 14 kilogramów i przeszła operację zmniejszenia piersi, by dojść do swojego ideału. Przypomnijmy, że zanim podjęła te kroki, zdecydowała się na odważną sesję w CKM (znajdziecie ją TUTAJ).

Jak osiągnęła schudła?

Schudłam 14 kilogramów. Dieta, treningi, głownie crossfit, ale też cardio. Teraz raczej staram się utrzymać tę sylwetkę, ponieważ nie ukrywam, że "obciążona genetycznie". Nie należę do - jak to mówią - cienko- czy chudo kościstych. Bez przesady. Robię to z głową. Staram się mieć po prostu zdrowe zadbane ciało.

Nie mogło zabraknąć także pytania o aktualna dietę
Karoliny Gilon...

Diet pudełkowa, dokładnie. Dowiedziałam się, że najważniejsze jest liczenie kalorii. Czyli żeby jeść codzienne tyle samo kalorii, przez co nasz metabolizm się nakręca i w momencie, kiedy pozwolisz sobie w sobotę na pizzę, to nic takiego się nie stanie. (...) Zawsze próbuję nadrabiać swoje grzeszki kulinarne na siłowni.

Brawa za wytrwałość?

Cały wywiad znajdziecie na stronie Topmodel.tvn.pl.


Jak Karolina Gilon schudła aż 14 kilogramów?

Jak Karolina Gilon schudła aż 14 kilogramów?

Jak Karolina Gilon schudła aż 14 kilogramów?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!