Jak dwie połówki jabłka

przejdź do komentarzy
redd's redd's/

Nowe, letnie smaki Redd'sa: Apple Dry i Apple Max- orzeźwienie dla wszystkich!

Kobiety i mężczyźni - choć wiele ich dzieli, mają ze sobą równie wiele wspólnego. Tego lata połączą ich nowe odmiany jabłkowego Redd’sa. Wytrawny Redd’s Apple Dry oraz mocno owocowy Redd’s Apple Max trafią na sklepowe półki na początku lipca. Dzięki nowościom od Redd`s zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą mogli wybrać swój ulubiony smak. Tego lata każdy zatem odnajdzie swoją drugą połówkę wśród jabłkowych nowości.
 


Jak dwie połówki jabłka


Redd’s Apple Max i Redd’s Apple Dry to dwa zupełnie nowe, jabłkowe smaki w limitowanej letniej ofercie, skierowanej zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Redd's Apple Dry jest wyjątkowo orzeźwiający dzięki połączeniu kwaskowatego jabłka z nutą mięty. Ma również obniżoną zawartość cukru oraz alkoholu (2,5%). Piwo jest delikatnie nagazowane, dzięki czemu łatwo się je pije.

Redd’s Apple Max skierowany jest natomiast do miłośników intensywnych smaków. W piwie wyczuć można cierpkość jabłkowej skórki oraz słodycz miąższu w tle. Oprócz letnich nowości, cały czas w stałej ofercie dostępny jest klasyczny wariant Redd’s Apple.

Edycja limitowana Redd’sa dostępna będzie w oryginalnych, wyróżniających się na sklepowych półkach, opakowaniach.

Więcej na: www.facebook.com/redds oraz www.redds.pl.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!