Jak dodaje sobie wzrostu Hayden Panettiere?

przejdź do komentarzy
hayden panettiere hayden panettiere/ © Lucky

I dlaczego kocha róż?

To już druga sierpniowa okładka Hayden Panettiere - 19-letnia aktorka ozdobiła magazyn Seventeen oraz Lucky.

W wywiadzie dla Lucky Hayden przyznała, że niski wzrost jest jej największym kompleksem, ale stara się sobie z nim radzić za pomocą strojów – „Jest wiele małych sztuczek, które mają tutaj znaczenie. Na przykład trzeba zwracać uwagę na buty – takie, które kończą się przed kostkę nie skracają dodatkowo nóg” – powiedziała Panettiere.

To zamieszanie wokół aktorki z pewnością jest związane z premierą jej owego filmu - I Love You, Beth Cooper, gdzie Hayden po raz pierwszy zagrała rozbieraną scenę. Jak sama mówi nie miała z nią większych problemów, gdyż już od wczesnego dzieciństwa uwielbiała rozbierać się do naga i biegać po domu. – „Po prostu zdjęłam ręcznik i to wszystko” – powiedziała.

Panettiere zwierzyła się też ze swojego uwielbienia dla stylu Rihanny: - Podziwiam Rihannę za umiejętność założenia na siebie czegokolwiek i wyglądania fantastycznie. Jej stroje zawsze są bardzo jej".

Z wywiadu dowiadujemy się też, że ulubionym kolorem Hayden jest różowy: - „Jak można nie kochać tej barwy. Ona mnie po prostu uszczęśliwia”. Stwierdzenie to potwierdza okładka magazynu, gdzie widzimy szeroko uśmiechniętą aktorkę, ubraną w różową bluzkę.

Jak Wam się podoba Hayden Panettiere dla magazynu Lucky?


 Jak dodaje sobie wzrostu Hayden Panettiere

 Jak dodaje sobie wzrostu Hayden Panettiere

 Jak dodaje sobie wzrostu Hayden Panettiere

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!