Jak dodać sobie wzrostu?

przejdź do komentarzy
moda moda/ © KAPiF & PR Photos

Kilka sztuczek, by oszukać wzrok.

Jesteś niska, ukradkiem zazdrościsz tym wysokim, bo na nich wszystko dobrze leży. Okazuje się jednak, że panowie lubią niewielkie kobietki. No tak, tylko jak przekonać do tego samą siebie? W ubraniach chcesz być smukła i wyższa. Jest na to kilka prostych sposobów. Bez radykalnej zmiany garderoby możesz oszukać wzrok patrzących...

1. Jednolity strój

Ubranie utrzymane w jednym kolorze wysmukla i wyciąga sylwetkę do góry. Nie musisz od razu przebierać się od stóp do głów w czerń. Trzymaj się jednego tonu, całość rozweselaj dodatkami.

2. Podniesiona talia wydłuża nogi

Tak, wiemy, Kolumbami w tej dziedzinie nie jesteśmy - poniesiona talia sprawia, że nogi optycznie zyskują kilka centymetrów. Nie musisz od razu wybierać stylu empire. Korzystaj jednak z faktu, że modne są np. ołówkowe spódnice z wysoką talią. Jeśli są dla Ciebie za poważne, idealne będą bluzki, tuniki i sukienki odcinane pod biustem.

3. Wygodne, wysokie buty

To najbardziej oczywisty sposób. Problem w tym, że trudno jest znaleźć wysokie buty, które byłyby jednocześnie wygodne. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na odszukanie pary idealnej. I... poćwicz chodzenie w nich. Krok powinien być sprężysty, a sylwetka wyprostowana. Wiele kobiet robi podstawowy błąd: kupuje buty na 10-centymetrowym obcasie, nie potrafiąc w nich chodzić i garbiąc się przy każdym kroku.

4. Odpowiednia bielizna

Jest pod spodem, ale to ona ma kluczowy wpływ na to, jak leżą ubrania. Stanik nie musi być push-upem-cudotwórcą. Bielizna ma być dla Ciebie jak podkład pod makijaż - im lepsze oparcie stanowi dla biustu, talii, bioder i pupy, tym lepsze wrażenie zrobi wszystko, co włożysz. O tym, jak wybrać odpowiedni stanik przeczytasz tutaj.

5. Pionowe cięcia

Wszystko, co w pionie, dodaje centymetrów. Dlatego np. dobrze działają dodatki w postaci prostego szala, pionowe zaszewki, długi wisior, spodnie z lampasami - możliwości jest wiele, wszystkie one działają na Twoją korzyść.

6. Spodnie za długie o 4-5 cm

Zapomnij o obcisłych spodniach do kostek. Twoje spodnie muszą być o 4-5 cm dłuższe, idealnie włożone do butów na obcasie. Pamiętaj tylko, by czubki zawsze były widoczne. Inaczej będziesz wyglądała jak w piżamie...

One też są niskie!

Niskie gwiazdy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!