Jak długo będziesz żyła? Możesz to sprawdzić na podstawie... swojego nadgarstka

przejdź do komentarzy
ciało ciało/Unsplash.com

Grubość i liczba linii na nadgarstku świadczy o tym, jakie życie Cię czeka.

Pewnie nigdy nie zwracałaś na to uwagi, ale na twoim nadgarstku znajdują się linie. Ich liczba i grubość u każdego człowieka jest jednak inna. Co to oznacza? Według naukowców może to świadczyć o tym, jakie życie nas czeka.

Jak zatem czytać z linii Rascetta? Najpierw spójrz na swój nadgarstek i dokładnie policz linie. Im więcej ich znajdziesz, tym lepiej. Zdaniem badaczy osoby z tylko jedną linią nie dożyją nawet swoich 30. urodzin. Jeden „pasek” może również świadczyć o depresji i złym stanie zdrowia. Dwa paski wskazują na średnią długość życia (około 50 lat), trzy paski – na dożycie do 80 urodzin. Jeśli natomiast doszukałaś się czwartego, prawdopodobnie dożyjesz nawet setki.

TAMPONY, TUSZ, DEZODORANT: 10 PROSTYCH WYNALAZKÓW, KTÓRE ZMIENIŁY ŻYCIE KOBIET

Ważna jest także grubość linii Rascetta. Dobrze, aby linia, która znajduje się najbliżej dłoni, była wyraźna i prosta. - To zwiastuje zdrowie i szczęście. Powyginana może sugerować traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, a także problemy z płodnością i prostatą. Szczególnie złym znakiem jest zakrzywienie w górę. Jeżeli jest niewyraźna, jej właściciel to osoba lekkomyślna. Może to również wskazywać na skłonność do używek i zaniedbywania siebie – czytamy na kobieta.onet.pl.


Druga linia sporo mówi na temat twojej przyszłości finansowej. Jeżeli jest mocna i prosta, czeka cię życie w bogactwie. Dorobisz się majątku i nie zagrozi ci bieda. Przerywany „pasek” wskazuje za to na ubóstwo.

Trzecia z linii odnosi się natomiast do twoich relacji z otoczeniem. Gruby, prosty pasek mają liderzy i szefowie. Oznacza ona wpływowość i popularność.

TA DZIEWCZYNA MA JUŻ DOŚĆ. PODOBIEŃSTWO DO RIHANNY UTRUDNIA JEJ ŻYCIE

Czwarta linia jest natomiast „wzmocnieniem” wszystkiego, do czego odnosi się trzeci pasek. Jej posiadacze mogą zatem liczyć na długowieczność, życie w dostatku, a także ogromny szacunek ze strony otoczenia.

Napiszcie komentarzach, jak wyglądają Wasze linie Rascetta!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (5): sortuj
 • gość 09-06-19, 10:22 cytuj
  Co za durnota. W każdym momencie możemy zejsc z tego świata. Wypadek samochodowy,czy cokolwiek innego i żadne linie tutaj nie pomoga. Debilizm.
 • gość 08-06-19, 09:34 cytuj
  Na prawym nadgarstku mam 4 a na lewym 2. Powinnam wyliczyc srednia?
 • gość 07-06-19, 21:11 cytuj
  Mam jedną linię , przeżyłem dwa i pół raza trzydziestkę , ha ha ha .
 • gość 07-06-19, 16:58 cytuj
  Mam 5 paskow bede zyla wiecznie ha ha
 • gość: z 07-06-19, 14:06 cytuj
  ale żeście wymyslili