Jak dbać o swoje ubrania, by móc cieszyć się nimi dłużej?

przejdź do komentarzy
h&m h&m/StarStock/YouTube

H&M podpowiada!

Zapewne każda z Was ma swoje ulubione ubrania. I każda z Was chciałaby się nimi cieszyć jak najdłużej. Wystarczy tylko, że zaczniecie odpowiednio o nie dbać. Z pomocą przychodzi nam szwedzka sieciówka, H&M, która za swojej stronie zamieściła 5 rad dotyczących prania ubrań.

ZOBACZ TEŻ: DZIEŃ PRASOWANIA: TESTUJEMY PRASOWACZ PAROWY STEAMASTER

PO PIERWSZE


Nie pierzcie swoich ubrań w pralce zbyt często - wystarczy, że po każdym użyciu dobrze je przewietrzycie, a ewentualne plamy usuniecie ręcznie.

PO DRUGIE


Kiedy używacie pralki, obniżcie temperaturę wody. Ubrania w dalszym ciągu będą czyste, a Wy zaoszczędzicie energię i przyczynicie się do ochrony środowiska.

PO TRZECIE


Wiemy, że elektryczne suszarki nie są zbyt popularne w Polsce, jednak gdy macie je w swoim domu, pomyślcie o ograniczeniu ich używania. Znowu macie okazję zaoszczędzić energię i ochronić swoje ubrania.

PO CZWARTE


Używajcie żelazka tylko wtedy, gdy musicie. Często powieszenie mokrych ubrań na suszarce wystarczy, aby pozbyć się z ubrań wszelkich zagnieceń.

I PO PIĄTE


Oddawajcie ubrania do pralni chemicznych tylko w ostateczności. Starajcie się wybierać te, które są przyjazne dla środowiska.

A może macie jakiś swój sprawdzony sposób na to, aby móc dłużej cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami?Jak dbać o swoje ubrania, by móc cieszyć się nimi dłużej?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!