Jak Beyonce zmywa lakier do paznokci?

przejdź do komentarzy
manicure manicure/Beyonce.com

To proste i efektywne.

Męczysz się ze zmywaniem ciemnego lakieru do paznokci trąc niemiłosiernie płytkę kolejnymi płatkami nasączonymi zmywaczem do paznokci?

Jeśli chcesz ograniczyć wysiłek (i ilość wylewanego zmywacza), zrób to tak, jak Beyonce i sięgnij po folię aluminiową.

Trik stosowany przez manikiurzystki Bee wykorzystuje również w domowym zaciszu (tak, ona też od czasu do czasu maluje paznokcie samodzielnie).

Przede wszystkim potrzebna będzie folia aluminiowa. Nasączony zmywaczem płatek przykładasz ciasno do płytki paznokcia i owijasz folią. Czekasz 10 minut i voila! Gotowe.

Przy okazji gwiazda pochwaliła się, że manicure lubi wykonywać z córeczką. Jak widać dobre rady przekazywane są bardzo wcześnie. Mała Blue Ivy zafundowała sobie lakier w odcieniu wybranym przez mamusię.


Jeśli jednak jesteśmy przy temacie zmywania lakieru, można do tego wykorzystać…. top coat, czyli preparat nawierzchniowy. Należy nałożyć jego grubą warstwę, następnie odczekać kilka sekund i energicznym ruchem zmyć wszystko wacikiem kosmetycznym. Sztuczka sprawdza się oczywiście wtedy, gdy zauważymy, że skończył się zmywacz, a my musimy wykonać świeży manicure.

 

Jak Beyonce zmywa lakier do paznokci?
fot. Beyonce.com

Jak Beyonce zmywa lakier do paznokci?
fot. Beyonce.com

Jak Beyonce zmywa lakier do paznokci?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!