Ikra łososia ma coś wspólnego ze skórą? Poznajcie niezwykłą historię Patti Pao

przejdź do komentarzy
pielęgnacja skóry pielęgnacja skóry/© iStock, Pinterest

Ta kobieta dzięki wylęgarni łososia w norweskich górach zarobiła miliony!

Na rynku istnieje pewna marka kosmetyczna, której patent wart jest 25 milionów dolarów. Recenzje medyczne pojawiające się na jej temat w Internecie są w przeważającej mierze pozytywne. Nic dziwnego, ma wielkie wsparcie najbardziej cenionych absolwentów Uniwersytetu Harvarda. Skąd tak wielki sukces?

Sześć lat temu założycielka marki Patti Pao odkryła bezcenne działanie składników ikry łososia. Enzym pozyskiwany z ikry jest całkowicie naturalny, humanitarny i zdolny do ciągłego złuszczania, bez podrażniania nawet najbardziej wrażliwej skóry. Jeśli to dla Ciebie za mało, musisz widzieć, że enzym ten zawiera kwas, który pozwala na intuicyjne leczenie wybranych obszarów skóry z niedoskonałościami, pozostawiając zdrowe partie nietkniętymi.

ZOBACZ TEŻ: 5 TRENDÓW W KOREAŃSKIEJ PIELĘGNACJI SKÓRY, O KTÓRYCH POWINNAŚ WIEDZIEĆ!

Pao nie planowała założenia własnej firmy kosmetycznej. Wspaniałe działanie enzymu odkryła przypadkowo podczas podróży do wylęgarni łososia w górach Norwegii. To nie znaczy, że nie miała niezbędnego doświadczenia; pracowała między innymi w Avon Cosmetics, oraz we własnej firmie doradczej, która pomogła stworzyć ponad 400 różnych produktów kosmetycznych.

Podczas wizyty w Norwegii Patti zauważyła, że wszystkie ręce w wylęgarni łososia wyglądały nawet o 20 lat młodziej od twarzy pracowników. Postanowiła znaleźć przyczynę. Jej poszukiwania doprowadziły ją do profesora Walthera, który opracował metodę zsynchronizowanego wykluwania.

ZOBACZ TEŻ: MAYE MUSK UJAWNIA SEKRET PIĘKNEJ SKÓRY! AMBASADORKA COVER GIRL MA 69 LAT!


Wyjaśnił, że w przeciwieństwie do ptaków, które „wydziobują” się z jaj, łososie uwalniają enzym, który trawi otoczkę molekularną. Rozpuszcza ją, dopóki nie powstanie dziura odpowiednich rozmiarów. Enzym ten pozostaje w wodzie, naturalnie trawiąc martwe komórki skóry z rąk robotników!

Przygoda Patti przekształciła się we wspaniale prosperującą markę Restorsea. W tym momencie najpopularniejsza linia składa się z pięciu produktów. Dwóch kremów nawilżających, kremu pod oczy, kremu do rąk oraz intensywnie działającym serum.

Kolejną zaletą formuł Patti jest to, że w przeciwieństwie do innych maści i kremów o właściwościach medycznych, ich zapach jest subtelny i elegancki. Biorąc to wszystko pod uwagę, Restorsea wydaje się jedną z najmądrzejszych metod pielęgnacji skóry.

ZOBACZ TEŻ: WALCZYSZ Z ROZSTĘPAMI? ZOBACZ, JAK JE MINIMALIZOWAĆ I UKRYWAĆ!

Kosmetyki niestety nie są dostępne w Polsce. Możecie je kupić na stronie internetowej marki.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj