Hurra! Odkryto, że możemy jeść tyle czekolady, ile chcemy!

przejdź do komentarzy
czekolada czekolada/StarStock

Ale jak to?

Chyba nie znamy osoby, która nie lubiłaby czekolady. Nie bez powodu jest ona nazywana najlepszym przyjacielem każdej kobiety... A w szczególności w "te" dni. Jeżeli wydawało się Wam, że musimy z nią bardzo uważać... Przychodzimy do Was z najnowszym odkryciem naukowców!

ZOBACZ KONIECZNIE: TRIKI, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE BĘDZIESZ WYGLĄDAŁA ATRAKCYJNIEJ

Okazuje się, że możemy jeść tyle czekolady, ile tylko chcemy. No, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Okazuje się, że ma ona bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i czyni nas mądrzejszymi. Ciężko w to uwierzyć?

Badania, które zostały przeprowadzone na grupie 968 osób między 23. a 98. rokiem życia wykazały, że czekolada przynosi korzyści zdrowotnych. Czekoladoholicy mieli lepiej rozwiniętą pamięć wzrokową, lepszą zdolność zapamiętywania, potrafili myśleć abstrakcyjne i mieli większą zdolność koncentracji niż osoby, które za czekoladą nie przepadają. Udowodniono również, że jedzenie czekolady spowalnia proces starzenia się mózgu i zmniejsza ryzyko występowania takich chorób jak demencja.

ZOBACZ: 4 NASIONA, KTÓRE WARTO WŁĄCZYĆ DO DIETY

Jeżeli dbacie o linię to odpuście sobie kaloryczne nadzienia, ale kilka kostek gorzkiej czekolady od czasu do czasu jest jak najbardziej wskazane.

Hurra!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!