Horodyńska rozczarowana pokazem La Manii

przejdź do komentarzy
joanna horodyńska joanna horodyńska/KAPiF

"Przewidywalna kolekcja no i spektakularna końcówka...???"

Pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania odbił się w mediach szerokim echem, głównie za sprawą Ewy Chodakowskiej zamykającej pokaz w sukni ślubnej.


Niestety show nie wszystkim przypadł do gustu. Pokaz bardzo rozczarował Joannę Horodyńską, która na swoim profilu napisała:

Pokaz La mania rozczarował pod każdym względem. Mogę siedzieć przy toalecie na schodach na pokazie Chanel w Paryżu ale nie na pokazie La manii. Gdyby jednak to "siedzenie" się opłaciło... fatalna, "drąca" nerwy muzyka... przewidywalna kolekcja no i spektakularna końcówka...??? Właściwie nie wiem w czym uczestniczyłam.... goście chyba też nie wiedzieli bo większość wyszła, nie doświadczając tego, co ja. Dobrze, że to zrobili... ja wyszłam trochę za późno... mówią aby niczego nie żałować... cóż, jednak żałuję... no ale ratowały mnie "falujące pióra" sukienki i cudowna przyjaciółka Ilona Majer z MMC... towarzyszka niedoli...

Nie czuje się vipem....nie musze siedzieć ale musze wcześniej o tym wiedzieć. Jeśli ktoś oferuje mi miejsce, daje zaproszenie, proponuje sukienke (nie skorzystałam) To znaczy, że mu zależy na mojej obecności chyba, że ja źle odbieram sygnały??
- napisała zbulwersowana stylistka.

Joanna nie kryje oburzenia faktem, że brakowało miejsc siedzących:

Po co na zaproszeniu było napisane "black tie" skoro kobiety w pięknych kreacjach siedziały na podłodze (nie tylko ja)?Szanuję to, co na zaproszeniu i nie przychodzę byle jak...niech ktoś szanuje mnie.... - skwitowała.

Pokazy polskich projektantów najwyraźniej przestały podobać się gwiazdom i celebrytkom. Przypominamy, że ostatnio na pokaz Bohoboco narzekała Joanna Jabłczyńska. (News TUTAJ)

Horodyńska rozczarowana pokazem LaManii

Horodyńska rozczarowana pokazem LaManii

Horodyńska rozczarowana pokazem LaManii

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!