Honorata Skarbek inspiruje się stylem Rihanny. Wybrała jedną z pamiętnych fryzur

przejdź do komentarzy
metamorfozy gwiazd metamorfozy gwiazd/AKPA, instagram@honkabiedronka

Fani: "włosy to jakiś totalny obłęd".

Honorata Skarbek należy do tego grona gwiazd, które nie lubią monotonii, szczególnie jeśli chodzi o wizerunek. Dlatego bardzo często zaskakuje swoich fanów wielką metamorfozą. A w sezonie festiwalowym nie trudno o spektakularną zmianę.

Ostatnio u Honoraty Skarbek widać wielką fascynację stylem Rihanny. Nie tak dawno celebrytka pokazała zdjęcie w pełnej, głębokiej opaleniźnie i długich warkoczykach.

KLAUDIA HALEJCIO POKAZUJE CO POTRAFI ZROBIĆ Z TWARZĄ PROFESJONALNY MAKIJAŻ

Ale to nie jedyna inspiracja, o jaką pokusiła się piosenkarka. Jej najnowsze zdjęcie to wyraźne odniesienie do wczesnego stylu Rihanny, kiedy gwiazda nosiła półdługie włosy w kolorze ognistej czerwieni.

Honorata ma teraz identyczny kolor! Wybrała też jedną z najbardziej popularnych festiwalowych fryzur – wysoki kucyk z malutkimi metalowymi kółkami, które zdobią włosy tuż przy nasadzie. Takie połączenie spodobało się jej fanom:


Hej Rijana
Uczesanie jak Ariana Grande .....
Ale piękna

Wygląda na to, że nowy kolor to nie zasługa peruki, ale długotrwała zmiana. Najwidoczniej celebrytka na jakiś czas zrezygnowała z długich, brązowych pasm. Ciekawe którą z fryzur Rihanny wybierze na kolejną metamorfozę?

MILEY CYRUS WSKRZESZA TEN MODOWY DODATEK. KIEDYŚ NOSIŁY GO NASZE MAMY!


Honorata Skarbek inspiruje się stylem Rihanny. Wybrała jedną z pamiętnych fryzur

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: MJK9k 06-06-19, 11:43 cytuj
    Tandetnie to wygląda...