Hipnoza metodą na obgryzanie paznokci?

przejdź do komentarzy
paznokcie paznokcie/Georgina Powell

Tak twierdzi amerykańska terapeutka.

Georgina Powell, hipnoterapeutka mieszkająca i pracująca na Florydzie twierdzi, że za pomocą hipnozy jest w stanie odwieść pacjentów od obgryzania paznokci. A nawet więcej - może wyleczyć ich z tego całkowicie.

Powell jest przekonana, że hipnoterapia może się okazać pomocna w zwalczaniu problemów związanych z wyglądem. Według niej aby wyglądać pięknie na zewnątrz, musimy czuć się piękne wewnątrz.

"Bez tego ani rusz. Nawet naturalnie piękne kobiety wyglądają brzydko, kiedy są zakompleksione i czują się źle ze swoim ciałem. Hipnoza może w tym pomóc" - mówi.

Terapeutka pomagała już ludziom otyłym, którym dzięki hipnozie udało się przejść na skuteczną dietę i stracić nadwagę. Jak sama przyznaje, ludzie najczęściej przychodzą do niej prosząc o wyleczenie z... Obgryzania paznokci.


Ten problem występuje ponoć na taką skalę, że Georgina zdecydowała się na udzielanie pomocy online - ponieważ nie każdy chętny może się osobiście zjawić w jej gabinecie. Teraz zainteresowani mogą się zaopatrzyć w płyty CD z nagranymi sesjami terapeutycznymi.

Czy to naprawdę działa? Coś w tym pewnie jest, bo zainteresowanie jest spore. A może to po prostu desperacja?

Jak myślicie, czy takie metody naprawdę mogą okazać sie skuteczne w walce z tym częstym nawykiem? A może macie na to jakieś własne sposoby?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!