Helena Christensen zbyt seksowna do katalogu Boden?

przejdź do komentarzy
helena christensen helena christensen/Boden

Klientkom Boden nie podoba się, że modelka jest zbyt wyzywająca. Mają rację?

Helena Christensen została uznana przez klientki firmy wysyłkowej Boden za zbyt seksowną, aby prezentować ubrania przeznaczone dla ich grupy docelowej.

Na oficjalnej stronie internetowej marki oraz na jej profilach w serwisach społecznościowych zaczęły masowo pojawiać wpisy wyrażające niezadowolenie i dezaprobatę dla takiego wyboru twarzy nowego katalogu.

W mojej opinii Helena to bardzo zły wybór podjęty przez Boden - jest zbyt seksowna i wyzywająca. Boden kojarzy się przecież z ubraniami dla kobiet w wieku około 30 lat, które pełnią w życiu różne role, ale rodzinę stawiają na pierwszym miejscu. Mocno stąpają po ziemi, ale lubią wyglądać elegancko i stylowo. Nie chcę epatować zbyt seksownym strojem, przykro mi, ciężko mi tez wyobrazić siebie, w jakimkolwiek z zestawów prezentowanych przez te modelkę. Wolałabym oglądać uśmiechnięte kobiety w normalnych rozmiarach, a nie kogoś, kto wygląda jakby próbował mnie uwieść!

Inna internautka pisze:

Jestem mamą i to moja najważniejsza rola. Mam troje dzieci poniżej piątego roku życia, dlatego potrzebuje ubrań praktycznych?...? Kiedyś byłam bardzo szczupła i nosiłam rozmiar 34, ale to przeszłość? Nie chcę wyglądać jak Helena Christensen (sic).

Czy rzeczywiście jest się czym oburzać? Naszym zdaniem Christensen wygląda pięknie i godnie, bynajmniej nie sprawia też wrażenia nadmiernie epatującej swoim seksapilem. Co więcej, w jej wieku same chciałybyśmy prezentować się tak kobieco i z klasą!

Oceńcie same, czy fanki Boden rzeczywiście mają powody do irytacji:

Helena Christensen zbyt seksowna do katalogu wysyłkowego?

Helena Christensen zbyt seksowna do katalogu wysyłkowego?

Helena Christensen zbyt seksowna do katalogu wysyłkowego?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!