Hedi Slimane przechodzi do Chanel?

przejdź do komentarzy
hedi slimane hedi slimane/© StarStock, Instagram

W branży znowu wrze...

To będzie wyjątkowo gorący sezon w branży modowej. Jak się okazuje, kilka z topowych domów mody zafundowało swoim klientkom niemałą niespodziankę. Mowa oczywiście o zmianach dyrektorów kreatywnych...

Przypomnijmy, że poddał się im m.in. Dior i Saint Laurent. W pierwszej marce miejsce Rafa Simonsa zajął Jonathan Saunders. W drugiej schedę po Hedim Slimane przejął Anthony Vaccarello.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, kto zastąpi Rafa Simonsa w domu mody Dior

W przypadku tego typu zmian jedną stroną są potwierdzone informacje, drug zaś plotki... W ostatnich dniach to właśnie tymi drugimi żyje branża modowa. Nic dziwnego - rewelacje dotyczące zmian na stanowisku dyrektora kreatywnego Chanel podgrzały atmosferę.

Zaledwie przed kilkoma dniami w Internecie pojawiła się informacja o tym, że PONOĆ Karl Lagerfeld szykuje się do przejścia na emeryturę. Pożegnaniem 83-letniego projektanta ma być kolekcja Cruze, której prezentacja ma odbyć się w maju w Hawanie. Informacje nie są jeszcze potwierdzone, a branża modowa wytypowała już następcę Lagerfelda.


ZOBACZ TEŻ: Karl Lagerfeld odchodzi na emeryturę?

Wg plotek ma nim zostać... Hedi Slimane! Nie da się ukryć, że jet to elektryzująca informacja. Tym bardziej z perspektywy podwojenia dochodów, które zafundował pożegnanej przez niego ostatnio marce Saint Laurent...

Myślicie, że jest szansa na podobne zmiany?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!