Hedi Slimane odchodzi z domu mody Saint Laurent

przejdź do komentarzy
hedi slimane hedi slimane/© StarStock

Szok?

To już kolejna w ostatnim czasie podobna informacja. Widać branżę modową w 2016 roku czekają spore zawirowania, szczególnie w kwestii projektantów tworzących pod szyldami największych domów mody.

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami pojawiły się informacje o tym, kto zastąpi żegnającego się z Diorem Rafa Simonsa. Teraz okazuje się, spore zmiany czekają także fanki marki Saint Laurent!

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, kto zastąpi Rafa Simonsa w domu mody Dior

Legendarny dom mody potwierdziła właśnie, że jego współpraca z Hedim Slimane dobiegła właśnie końca! Po czterech latach projektant postanowił zakończyć ten etap w swojej karierze. Nie jest jeszcze znany oficjalny następca Francuza (ponoć brany jest tu pod uwagę Anthony Vaccarello), jednak już wiadomo, że nie będzie miał on łatwego startu. Okres współpracy Slimane z YSL to pasmo sukcesów, oczekiwania względem nowego dyrektora kreatywnego będą zatem spore!

ZOBACZ TEŻ: Pokaz Saint Laurent jesień-zima 2016/2017 w Los Angeles

Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje zarówno o karierze projektanta, jak i decyzjach domu mody! Pierwszą kolekcję nowego dyrektora kreatywnego zobaczymy już wiosną 2017 roku.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!