Hailey Bieber ścięła włosy i potwierdziła, że w tym sezonie rządzi jedno cięcie!

przejdź do komentarzy
hailey baldwin hailey baldwin/instagram.com/haileybieber

Pretenduje do bycia "it girl"?

Rok 2018 był dla nas rokiem wielu zmian, ekscytujących nowości i zaskakujących trendów kosmetycznych oraz urodowych. Plus, warto pamiętać o tym, jak wiele zmian zaszło w samym show biznesie. Biorąc na warsztat Hailey Baldwin, warto wspomnieć o jej szalonym roku - jeszcze niedawno słyszeliśmy plotki o jej romansach, gdy tymczasem Hailey postanowiła wszystkich zaskoczyć… wychodząc potajemnie za Justina Biebera. Od niedawna jej konto na instagramie zmieniło się na @haileybaldwin. Ale to nie koniec zmian. Gwiazda właśnie mocno ścięła włosy i pochwaliła się tym na swoim instagramie.Hailey należy do wąskiego grona kobiet, którym podobają się krótkie włosy. I nie boi się z nimi eksperymentować. Pamiętacie, jak w tamtym roku przefarbowała włosy na różowo? W takiej fryzurze pojawiła się na czerwonym dywanie MET Gala wraz z piosenkarzem, Shawnem Mendes'em.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN ZMIENIŁA FRYZURĘ! JESZCZE NIGDY NIE MIAŁA TAK DŁUGICH WŁOSÓW!

Kilka dni temu gwiazda ponownie mocno skróciła włosy, nadając im świetny wygląd boba w stylu lat ‘90. Proste i cienkie blond włosy gwiazdy z pewnością są jej bardzo wdzięczne za taką pielęgnację.

Warto zwrócić uwagę na to, że Hailey jest idealną kandydatką do krótkich włosów - podłużna, szczupła twarz, duże oczy i usta są tylko podkreślane przez krótsze kosmyki. Ewidentnie długość włosów zupełnie nie przeszkadza też stylistom podczas pracy z modelką podczas sesji zdjęciowych. Nie wygląda też na to, że dokładają jej doczepów.

ZOBACZ TEŻ: LUBICIE STYL HAILEY BALDWIN? ZAINSPIRUJCIE SIĘ TYMI STYLIZACJAMI! (FOTO)

A my musimy przyznać, że Hailey jest bardzo dobrze w takiej fryzurze. Aż kusi, żeby znowu ścinać własne!

Myślicie, że Justinowi też się podobają?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!