Gwiazdy na premierze Essential Killing (FOTO)

przejdź do komentarzy
emmanuelle seigner emmanuelle seigner/© KAPiF

Skóra, cętki i szarości.

Premiery filmowe to jedne z ulubionych okazji gwiazd do zaprezentowania ciekawych ubrań i pokazania się w tłumie znanych i lubianych. Tym razem okazja tym lepsza, iż na pokazie Essential Killing pojawiła się odtwórczyni jednej z kobiecych ról, Emmanuelle Seigner.

Thriller w reżyserii Jerzego Skolimowskiego opowiadający o walce o przetrwanie Afgańczyka (Vincent Gallo) pojmanego i torturowanego przez Amerykanów, został bardzo dobrze przyjęty m.in. uhonorowano go nagrodą w Wenecji, nie dziwne więc, że spora część gwiazd chciała być na jego warszawskiej premierze.

Z pań pojawiły się m.in. Sylwia Gliwa w skórzanym płaszczyku-sukience, Weronika Rosati w cętkowanym płaszczu (zobacz też tu), Edyta Herbuś w szarej sukience przed kolano (zobacz więcej), Anna Wendzikowska w cekinowym topie, Aleksandra Nieśpielak w szarym płaszczu czy Małgosia Bela, której strój należy sameu zobaczyć, aby skomentować.

Zobaczie zdjęci gwiazd:Emmanuelle Seigner i Jerzy SkolimowskiSyliwa GliwaWeronika RosatiEdyta Herbuś i Mariusz TrelińskiMaja OstaszewkaAnna Wendzikowska

Alicja Resich-Modlińska z synemMarta Dąbrowska, Sambor Czarnota

Aleksandra Nieśpielak

Małgorzata BelaGrażyna Torbicka

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!