Gwiazdy na pokazie Eve By Eve!

przejdź do komentarzy
eve by eve eve by eve/© KAPiF

Kolorowo i stylowo.

Eve by Eve to nowa ulubiona marka gwiazd. Jej właścicielką jest młodziutka Ewelina Rydzyńska, która projektantką stała się kiedy zaszła w ciążę. Wtedy uszyła dla siebie pierwsze ubranie - ciążowe.

Od tamtej pory Ewelina Rydzyńska ubiera polskie gwiazdy. Była modelka i stylistka współpracowała między innymi z Dodą, Edytą Górniak, Edytą Herbuś oraz Nataszą Urbańską.

Teraz doradza widzom, jak się ubrać w programie Między kuchnią a salonem oraz zajmuje się projektowaniem ubrań sygnowanych marką Eve by Eve.


Na pokazie projektantki tłumnie zjawiły się dziennikarki, aktorki oraz celebrytki. Trzeba przyznać, że każda z nich prezentowała się oryginalnie.

Nie było podobnych sukienek ani nawet kolorów. Gwiazdy mieszały style dzięki czemu każda z nich wyglądała niepowtarzalnie.

Ciekawie wyglądała Rozalia, która zjawiła się w dużo ciemniejszych włosach i niebieskiej tunice. Kolor włosów, tym razem z ciemnego na blond, zmieniła także sama projektantka Ewelina Rydzyńska.

Magdalena Waligórska i Dorota Deląg udowodniły, że na ważnym pokazie równie elegancko można prezentować się w spodniach, natomiast Anna Oberc przypomniała jak na salonach wygląda klasyczna mała czarna.

Jak podobały Wam się gwiazdy na pokazie Eve by Eve?

Maria Niklińska


Aleksandra Kisio


Maria Niklińska i Aleksandra Kisio
Magdalena Waligórska
Dorota Deląg
Ewelina Rydzyńska
Rozalia Mancewicz
Anna Oberc


Paulina Sykut


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!