Gwiazda High School Musical wypuszcza swoją pierwszą paletkę do makijażu

przejdź do komentarzy
ashley tisdale ashley tisdale/instagram.com/ashleytisdale

Co znalazło się w środku?

Wszyscy pamiętamy słodką i zadziorną Ashley Tisdale, która grzała się w blasku młodzieżowej serii filmów o nastolatkach. Rola intrygantki w High School Musical nie wywindowała jej jednak na tyle wysoko, by dzisiaj mogła robić zawrotną karierę. Wygląda jednak na to, że gwiazda nie narzeka na brak propozycji. A kiedy ich zaczyna brakować, Ashley stawia na siebie i wypuszcza własną paletkę rozświetlaczy i bronzerów, które sygnuje swoim nazwiskiem. Brawo Ashley!Popularne konto @trendmood1 spieszy donieść, że paletki z rozświetlaczami i produktami do konturowania noszą nazwę “Iluminate Glow Up” i zawierają w sobie 4 produkty: 2 rozświetlacze plus 2 dopasowane kolorystycznie bronzery. Do wyboru są też 2 paletki – cieplejsza i chłodniejsza. Wersja bez pędzla kosztuje 17 dolarów (ok 65 złotych), a z pędzlem 20 dolarów (niecałe 80 złotych).

ZOBACZ TEŻ: ASHLEY TISDALE ŚWIECIŁA SUTKAMI NA CZERWONYM DYWANIE!

Dużym udogodnieniem jest również to, że w środku znajdziemy dość sporych rozmiarów lusterko, które pozwoli na poprawienie makijażu w każdych warunkach.

Niestety, nie wiadomo obecnie jak jest z jakością produktów. W sieci brakuje opinii oraz pierwszych testów produktów, mimo, że pierwsze wzmianki w mediach o produkcie krążą w sieci już od początku stycznia. Pozostaje nam czekać na opinie i może dostawę do Polski?

Wróżycie tej paletce sukces?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 22-01-19, 19:01 cytuj
    NA pierwszym zdjęciu się uśmiecha przez co usta się zwężają i twarz przybiera inny kształt a co do brwi to kwestia mody, makijaż i regulacja brwi serio mogą dużo zmienić. wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia z dzieciństwa. Jak dla mnie wygląda tak samo.
  • gość: fafik 22-01-19, 18:38 cytuj
    Ale, zeby sobie nos poszerzac?