Gosia Baczyńska podbiła Paryż!

przejdź do komentarzy
gosia baczyńska gosia baczyńska/T-Mobile fashion

Cała impreza została zarejestrowana przez T-Mobile fashion.

w czwartkowy wieczór, już po raz drugi, pokaz Gosi Baczyńskiej w ramach Paris Fashion Week, został przyjęty z ogromnym entuzjazmem i nagrodzony wielkimi brawami. Wszyscy mogli być świadkami kolejnego sukcesu Gosi Baczyńskiej na gorąco, dzięki transmisji zrealizowanej przez T-Mobile fashion.

Na wydarzenie przybyły tłumy wielbicieli jej talentu, którzy tuż po pokazie nie szczędzili słów zachwytu. Podczas wydarzenia premierowo został zaprezentowany nowy produkt stworzony przez Projektantkę z linii Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion. Jest to unikalna bransoletka z medalikami, która stanowi integralną część kolekcji. Wśród gości przybyłych na wieczorny pokaz do Ecole Nationale Superieure des Beaux Arts (Akademii Sztuk Pięknych)były między innymi: Anja Rubik, Małgosia Bela, Kasia Tusk czy Zofia Ślotała, a także krytycy mody i przedstawiciele polskiej dyplomacji w Paryżu.

Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu można było obejrzeć na żywo dzięki T-Mobile fashion. Ci, którzy go nie mieli okazji obejrzeć transmisji mogą zobaczyć zarejestrowane wydarzenie na oficjalnym kanale T-Mobile PL na YouTubie.

ZOBACZCIE:Gosia Baczyńska podbiła Paryż!

Gosia Baczyńska podbiła Paryż!

Gosia Baczyńska podbiła Paryż!

Gosia Baczyńska podbiła Paryż!

Gosia Baczyńska podbiła Paryż!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!