Gosia Baczyńska o współpracy z Kate Middleton: Do końca nie wiedziałam...

przejdź do komentarzy
kate middleton kate middleton/KAPiF / Instagram

Księżna Kate wystąpiła w sukience jej projektu na przyjęciu w Łazienkach Królewskich.

Księżna Kate od zawsze zachwyca swoim stylem. W jej przypadku mówi się nawet o efekcie Kate, księżna często wybiera dla siebie ubrania z sieciówek, które w ekspresowym tempie znikają ze sklepowych półek. Aktualnie cały świat śledzi jej stylizacje, wszystko przez wizytę w Polsce.

ZOBACZ: CAŁY ŚWIAT ZACHWYCA SIĘ KREACJĄ KSIĘŻNEJ KATE, W KTÓREJ POKAZAŁA SIĘ W GDAŃSKU

Przed wczoraj w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyło się przyjęcie z okazji wizyty pary książęcej. Kate Middleton zaskoczyła wszystkich i zaprezentowała się w projekcie polskiej projektantki mody, Gosi Baczyńskiej. Zachwytów nie było końca, stylizacja okazała się być strzałem w dziesiątkę.

Baczyńska w rozmowie z magazynem Co jest grane 24 zdradziła, jak wyglądała jej współpraca z rodziną królewską.

- Niemal cztery tygodnie temu dostałam maila od prywatnej sekretarki księżnej i księcia Cambridge z prośbą o przesłanie mojego look booka. Suknia, w której pojawiła się księżna była specjalnie przygotowana na tę okazję i powstała z kompilacji dwóch projektów. Nie brałam żadnej miary, bo księżna ma idealną figurę modelki i byłam w stanie trafnie ocenić jej sylwetkę. Cieszę, się, że ostateczny efekt był tak wspaniały. Do końca nie wiedziałam, czy księżna wystąpi w mojej sukni, czy nie, a nie wypadało o to dopytywać. Kiedy więc zobaczyłam księżną podczas przyjęcia oniemiałam z zachwytu i niedowierzania - powiedziała Gosia Baczyńska.
ZOBACZ TEŻ: CO MOWA CIAŁA KATE MIDDLETON ZDRADZIŁA O JEJ MAŁŻEŃSTWIE?


Cieszymy się z tego niemałego sukcesu!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!