Gorzka prawda o pokazach Victoria's Secret - chodzi o seks!

przejdź do komentarzy
kylie bisutti kylie bisutti/Instagram

Szokujące wyznanie Kylie Bisutti - byłego Aniołka VS.

Kylie Bisutti została wybrana przez Victoria's Secret w 2009 roku spośród 10 tysięcy kandydatek, aby reklamować damską bieliznę firmy. Po kilku miesiącach rezygnowała jednak z pracy marzeń(?) z powodu wiary.

24-latka twierdzi, że publiczne pokazywanie ciała jest sprzeczne z jej wiarą. Zapowiedziała, że nie zrezygnuje całkowicie z kariery modelki, ale będzie wybierać tylko takie miejsca pracy, które będą przestrzegać jej wiary chrześcijańskie.

Teraz modelka wydała książkę zatytułowaną I'm No Angel, w której to napisała parę gorzkich słów o wielkim show VS.

Aktorzy i celebryci traktują Aniołki jak przedmiot, jak coś, co można zaliczyć. Jeden z celebrytów na afterparty po pokazie uznał, że jestem w jego typie. Był nachalny i dopytywał się nawet, czy może pokazać mnie swoim kolegom... Powiedział, że zadzwoni, abyśmy mogli "dogłębnie się poznać". Wielu facetów znanych z mediów próbuje nas zaliczyć po pokazie.


Sama słyszałam, że właściciele marki namawiają modelki do spotykania się z celebrytami. To dodatkowa reklama. Ponieważ byłam w szczęśliwym związku małżeńskim uznali, że jestem mało wydajna. Nasze drogi z czasem się rozeszły. Dlatego przestałam współpracować z VS.


Zdziwione?

Czytaj: Joanna Krupa oburzona dietą Aniołków Victoria's Secret


Gorzka prawda o pokazach Victoria's Secret z seksem w tle!

Gorzka prawda o pokazach Victoria's Secret z seksem w tle!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!