Gdzie można znaleźć miłość?

przejdź do komentarzy
happn happn/materiały prasowe

Zobaczcie nasze wskazówki!

Gdzie można znaleźć miłość? – na to pytanie chyba każda dziewczyna chciałaby znać odpowiedź. W kinie, bibliotece, na imprezie, a może w pracy? Możliwości jest wiele, jednak jak wiadomo wszystko proste jest tylko w teorii.

Wyobraźcie sobie taką sytuację – idziecie sobie spacerem i nagle, ni stąd ni zowąd na waszej drodze pojawia się On – wysoki, przystojny brunet. Co wtedy robicie? Możliwości są dwie. Pierwsza – być może tracąc szansę na poznanie miłości swojego życia idziecie dalej przed siebie. Druga? Korzystacie z nowej aplikacji – Happn i dajecie sobie szansę na odnalezienie szczęścia!

Zastanawiacie się teraz czym jest Happn? I słusznie, bo ten program to prawdziwa randkowa rewolucja! I tutaj rodzi się zapewne kolejne pytanie - dlaczego aplikacja zasługuje na to miano? Funkcjonujące dotychczas na rynku programy umożliwiają poznawanie w sieci nowych ludzi, ale to Happn wyświetla nam profile tych osób, które w rzeczywistości mijamy na ulicach. Brzmi ciekawie, prawda?

Gdzie można znaleźć miłość?


Jak dokładnie działa Happn? Wróćmy do tego wysokiego, przystojnego bruneta. A właściwie do momentu, w którym wasze drogi się przecinają. Chwilę później jego profil wyświetla się na waszym smartfonie. Co dalej? Ponownie macie dwie opcje.


Pierwsza z nich – dyskretny komunikat o swoim zainteresowaniu. I tutaj musicie uzbroić się w odrobinę cierpliwości, ponieważ dopiero, gdy druga strona zrobi to samo, aplikacja udostępni okienko czatu. Drugi sposób? Opcja dla tych w gorącej wodzie kąpanych. Za pomocą przycisku „charm” wysyłacie komunikat do naszego przystojniaka i gdyby przypadkiem was nie zauważył, dajecie znać o swoim istnieniu! Ta funkcja jest darmowa dla kobiet, natomiast mężczyźni muszą liczyć się z niewielkimi opłatami.

A gdyby tego było mało, Happn pokaże wam nie tylko zdjęcia wysokiego bruneta, lecz także poinformuje o jego wieku, pracy czy ulubionych piosenkach. Dodatkowo możecie dowiedzieć się również o tym, w jakim miejscu jeszcze miałyście okazję go spotkać.

Pobierz aplikację Happn i pamiętajcie, że losowi czasami należy pomóc! ;)

Aplikacja Happn dostępna jest na oprogramowania iPhone, Android oraz Windows.Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!