Fryzura tygodnia!

przejdź do komentarzy
fryzury fryzury/ © KAPiF

Wybieramy najlepsze uczesanie.
Monika Mrozowska wybrała kobiece, dość klasyczne uczesanie z delikatnym skrętem.


Agnieszka Popielewicz postawiła na luz kontrolowany - zwykły kucyk(?) wyglądał, jakby w nim spała, ale pomimo takiego efektu nie wyglądało to niechlujnie.


Natalia Lesz w fryzurce inspirowanej Rihanną (być może), czyli dość charakterną, asymetryczną fryzurką z długą, gładką grzywką zaczesaną w "pazur".


Małkorzata Kożuchowska jak zwykle grzecznie - grzywka została lekko zaczesana do góry i utrwalona przy pomocy kosmetyku do stylizacji, dającego lekko "mokry" efekt, reszta włosów spokojnie układała się na boczek.


Viola Kołakowska całkowicie odmieniona - swoje proste zazwyczaj włosy pokręciła nadając im mocny, sprężynkowy skręt. Wyszła bardzo wesoła fryzurka!


Fryzura Edyty Herbuś jest dość prosta do wykonania - wszystkie włosy, za wyjątkiem kilku długich pasm, zostały zebrane do tyłu. Pozostałe pukle zakręcono lokówką i utrwalono.


Karlolina Nowakowska w luźnej, asymetrycznej fryzurce pokazała charakterek. Jak widać taki asymetryczny bob, który robi się coraz modniejszy wśród gwiazd, też daje sporo możliwości.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!