Finał akcji COSMO & MIXA

przejdź do komentarzy
uroda uroda/mat. prasowe

Poznaj zwyciężczynię konkursu ,,Gdy wrażliwość bierze górę".

Wrażliwa skóra? Sucha, zaczerwieniona, skłonna do podrażnień... Niestety wiele z nas ten problem dotyczy. Odpowiednia i systematyczna pielęgnacja jest wręcz niezbędna.

Marka MIXA to ekspert do wrażliwej skóry. Łagodzi, koi i nawilża. To nasz niezbędnik, domowe SOS, który pomoże się z tym uporać.

Finał akcji COSMO & MIXA


Uczestniczki akcji organizowanej przez magazyn COSMOPOLITAN & MIXA miały za zadanie napisać o swojej wrażliwości. Nie tylko skóry, ale także tej życiowej. Tej, która czasem bierze nad wszystkim górę.


Zwyciężczynią została Natalia Mocek.


Mieszka w Łodzi, gdzie studiuje psychologię i robi to, co sprawia jej niezwykłą radość – pomoc innym. Jest wolontariuszka Świetlicy Podwórkowej, została również honorową dawczynią krwi i szpiku. A to wszystko przez chorobę taty, która zmieniła ja raz na zawsze…

Na pytanie, kiedy u niej wrażliwość bierze górę, bez wahania odpowiada: Na co dzień, gdy spędzam czas z rodziną, przyjaciółmi i dzieciakami!

Natalia należy również do grona tych z Nas, które borykają się z wrażliwą skórą. Często boję się testować nowe kosmetyki, bo nie wiem, jak zareaguje moja skóra. Zastanawiam się, które wybrać? W Cosmo przeczytałam, że MIXA to ekspert od wrażliwej skóry i postanowiłam wziąć udział w akcji. Spodobało mi się też hasło, które można rozumieć na wiele sposobów. - mówi Natalia.


ZOBACZ FILMIK Z SESJI:
Chcesz przeczytać więcej?
Zajrzyj do grudniowego COSMO!Finał akcji COSMO & MIXA

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!