Fanka schudła 5 kilo w 10 dni na diecie Beyonce

przejdź do komentarzy
beyonce beyonce/© Fame/Flynet

Co było najtrudniejszym punktem?

Czy ktoś pamięta, jak szczupła była Beyonce w filmie Dreamgirls? Przygotowania do roli obejmowały też drakońską dietę trwającą co prawda jedynie 10 dni, lecz trudną do przejścia.

Rebecca Harrington, dziennikarka i jednocześnie oddana fanka gwiazdy postanowiła wypróbować ten dietetyczny reżim.

- Podziwiam to, z jaką otwartością Beyonce zawsze mówiła o tym, że trudno jej utrzymać wagę - wyjaśnia. - Dlatego spróbuję przetrwać dietę Master Cleanse, którą Beyonce stosowała, gdy odchudzała się do roli w Dreamgirls. Spróbuję herkulesowej diety, którą Beyonce stosowała też po porodzie.

Harrington opisywała ze szczegółami swoje zmagania, szczerze przyznawała się do swoich słabości, jak sobotniej pizzy i wina.

Przez kilka pierwszych dni Rebecca przyjmowała tylko płynne potrawy, następnie wysokobiałkowe i jednocześnie ubogie w węglowodany. Jej zdaniem nie było tak źle, jak się spodziewała.

- Samo jedzenie nie było takie źle. Nie było go dużo, ale było smaczne.
A w połączeniu z godzinami spędzonymi na siłowni rezultaty były zadziwiające. Udało jej się zrzucić prawie 5 kilo w ciągu zaledwie 10 dni.


Najtrudniejsza część?

- Ćwiczenia. Beyonce po porodzie ćwiczyła po 2 godziny dziennie, co dla pracującej kobiety z mnóstwem obowiązków jest trudne.

Co pomagało?

- Jej muzyka.

I zapewne perspektywa szczuplejszej sylwetki.

A efekt jo-jo? Tego już Harrington nie opisała. Podobnie jak tego, że nad Beyonce czuwał sztab lekarzy, fizjoterapeutów i dietetyków, którzy dbali o to, by piosenkarka nie zrobiła sobie krzywdy. Ktoś, kto podejmuje się takiego wyzwania na własną rękę może najpewniej zgubić kilogramy i... trochę zdrowia.

Czytaj więcej: Gwiazdy, które nie wstydzą się swoich krągłości - zobacz zdjęcia!

Fanka schudła 5 kilo w 10 dni na diecie Beyonce

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!