Ewa Chodakowska żałuje, że powiększyła biust?

przejdź do komentarzy
ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF, Facebook

Podzieliła się szczerym wyznaniem na Facebooku.

Czy mając ciało Ewy Chodakowskiej można chcieć cokolwiek w nim zmienić? Okazuje się, że nawet jedna z najpopularniejszych polskich trenerek nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Problemem były dla niej piersi, które wg celebrytki były zbyt małe.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowska ma pewną przewagę nad Chodakowską

Ewa Chodakowska od pewnego czasu nie ukrywała, że w przeszłości poddała się operacji ich powiększenia. Teraz zebrała się jednak na szczere wyznanie z optymistycznym przekazem dla swoich fanek. Oczywiście posłużył jej do tego jej facebookowy profil.

Kiedyś nie akceptowałam siebie .. patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości .. Postanowiłam cos zmienić !! Na pierwszym miejscu listy poprawek pojawił sie biust ..
Pomyslałam : TAK !! Kiedy powiększę sobie biust, to z pewnością bede miała wiecej pewnosci siebie .. na pewno tez bardziej sie bede sobie podobać !! Nie mogłam sie doczekać tej zmiany
Hmm.. Po operacji spojrzałam na siebie i znów zauważyłam cos co powinnam zmienić , nie doceniłam tego, co zmienione juz zostało ..
Podrapałam sie wtedy po głowie i pomyslałam : czy to sie kiedyś kończy ? Czy aby przypadkiem nie wpadam w pułapkę "poprawek", ktore sprowadzają kobiety do wyglądu rodem z taśmy fabrycznej ?
Te same biusty, usta, nosy, policzki ? Chyba przecież nie o to chodzi ??
- zaczęła swój wpis trenerka.

Konkurentka Anny Lewandowskiej w swoim wpisie zwróciła także uwagę na pewność siebie i krytykę, z którą się zmaga się na co dzień.


Teraz jestem narażona na krytykę mojego wyglądu z każdej strony .. Presja niejednokrotnie sięga zenitu, bo na każdym kroku czytam : Gdybym była na Twoim miejscu, to poprawiłabym, usunęłabym ...zmieniłabym itd .. Brzydka, koń, kobyła, głowa ...nos, usta ... jest tego troche Owszem mogłabym zmienić wszystko , ale juz nie czuje takiej potrzeby.

Pierwszy i ostatni raz zdecydowałam sie zeby chirurgicznie ingerować w swoj wygląd !! Wystarczy !! Od lat "skalpelem" do wprowadzania zmian w moje ciało, są moje programy treningowe, natomiast oryginalną urodę postanowiłam ZAAKCEPTOWAĆ i cieszyć sie swoją odmiennością !!


Co powiecie na takie wyznanie?


Kiedyś nie akceptowałam siebie .. patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości .. Postanowiłam cos zmienić !!...

Posted by Ewa Chodakowska on 6 czerwca 2015


Ewa Chodakowska żałuje, że powiększyła biust

Ewa Chodakowska żałuje, że powiększyła biust

Ewa Chodakowska żałuje, że powiększyła biust

Ewa Chodakowska żałuje, że powiększyła biust

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!