Ewa Chodakowska pokazała, jak wygląda jej wersja Kopciuszka i...

przejdź do komentarzy
ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF, Instagram, Facebook

...ZGADZAMY się z nią w 100%!

Fanki uwielbiają Ewę Chodakowską nie tylko za jej programy treningowe, diety i umiejętność zmotywowania. Nie bez znaczenia pozostaje też dystans trenerki do siebie i jej poczucie humoru.

Oczywiście, bywało, że Ewie puszczały nerwy i traciła cierpliwość do hejtu, ale dała się także niejednokrotnie poznać jako osoba, która potrafi śmiać się ze swoich wad, a nawet stylu życia.

Oj, tak - treningi, zdrowa dieta i zamiłowanie do sportowego stylu nie są niczym obcym dla trenerki. Nic dziwnego, że włącza je też do swojego poczucia humoru.

Ostatnio dało ono o sobie znać pod postacią facebookowego postu. Jak myślicie, jak w świece Ewy wyglądałaby najsłynniejsza scena z bajko o Kopciuszku? Tak, chodzi o moment, w którym książę odnajduje swoją ukochaną i zakłada jej na stop szklany pantofelek... Tfu! Klasycznego "superstara"...

Dokładnie tak prezentowała się ostatnio ta scena na Facebooku trenerki.

Moja wersja Kopciuszka 😅😅 - opisała post.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska nie wytrzymała: Masz zawężone pole widzenia do pary piersi

Tylko nam scena w tej wersji wydaje się jakaś bardziej hmmm... przystępna? Zgodzi się z tym zapewne każda fanka tego modelu Adidasów.
Greckie KALIMERA ☀️☀️ Ufff.. W Polsce tez tak gorąco? 🌡#bizu @zozodesign_official ❤️ KALIMERA PEDIA 😍😍

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)
Za mną ponad dwa tygodnie wakacji.. Naładowałam baterie tak, ze mogłabym już teraz śmiało robić za elektrownie.. Ciało odpoczęło, tyłek urósł - w żadne szorty się nie mieści, brzuch się nie dopina.. głowa jakaś lekka.. ze aż nieswojo 😂😂 Od dziś wróciłam myślami do pracy 💪🏻💪🏻 Po 16 dniach NICNIEROBIENIA włączyła mi się akcja - NOWY SEZON, nowe projekty, a tutaj jeden goni następny 🚀🚀 W tym tygodniu podzielę się z Tobą moimi PEREŁKAMI 😍😍 Jutro dzień przełomowy.. MEGA PROJEKT WCHODZI W ŻYCIE - wiem jak bardzo na niego czekałaś 😃😃 we wtorek rozsadzi mnie duma.. 💣💥💥💥 w środę wrzucę info o najbliższych TYGODNIACH METAMORFOZY 🦄🦄 i warsztatach 💦💦 Na celowniku NORWEGIA I IRLANDIA ❤️❤️ Oczywiście po drodze nowy numer BE ACTIVE, a już jutro z samego rana kolejny odcinek FAJTEREK 😝😝 Dla Was KOBIETY RAKIETY, które przeszłyscie metamorfozę będę miała MEGA NAGRODĘ, ale jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów.. CHCE JUŻ WRACAĆ 😂😂 Kocham Was!! Kocham swoją "ROBOTĘ" .. wszędzie dobrze, w pracy najlepiej 😬😬

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)
Ewa Chodakowska pokazała, jak wyglada jej wersja Kopciuszka i...

Ewa Chodakowska pokazała, jak wyglada jej wersja Kopciuszka i...

Ewa Chodakowska pokazała, jak wyglada jej wersja Kopciuszka i...


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!