Ewa Chodakowska podbija świat (VIDEO)

przejdź do komentarzy
ewa chodakowska ewa chodakowska/YouTube

Polska to za mało.

"Trenerka wszystkich Polek", Ewa Chodakowska, po sukcesie w kraju planuje rozruszać resztę świata. Niebawem odwiedzi między innymi Anglię i Szwecję. Z kolei w listopadzie będzie trenowała kilka tysięcy Japończyków w Tokio. Chodakowska ma nadzieję, że jej japońska przygoda nie skończy się na jednym evencie i uda jej się nawiązać długofalową współpracę.

Ewa Chodakowska niedawno udzielała wywiadu japońskiemu magazynowi Rising Polska, który promuje polską kulturę i polskie osobistości. Dzięki temu została zaproszona do Tokio, aby poprowadzić trening. Wcześniej jednak odwiedzi Wielką Brytanię.

– We wrześniu planuję trening w Londynie, natomiast w listopadzie w Tokio. Wybieram się tam na ogromny event, który ma zgromadzić 7 tys. osób. Mam wielkie marzenie, aby zachęcić Japonki, a może i Japończyków, do aktywności fizycznej – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Chodakowska.

Trenerka liczy na nawiązanie kontaktów w Japonii i podjęcie dalszej współpracy, co na pewno byłoby dla niej szansą na międzynarodową karierę. W Londynie spodziewa się głównie mieszkających na Wyspach Polaków, którzy już ją znają i często stosują jej ćwiczenia.

– Zakładam, że w Londynie zbiorę wokół siebie Polonię mieszkającą w Anglii, nie tylko w Londynie. Przypuszczam, że pojawi się dużo osób, nie wiem jednak dokładnie ile, bo event nie jest organizowany przeze mnie. Mam się tam tylko pojawić i dać z siebie wszystko – dodaje trenerka.


Myślicie, że charyzma Ewy sięgnie poza Polskę?
Ewa Chodakowska podbija świat (VIDEO)

Ewa Chodakowska podbija świat (VIDEO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!