Estée Lauder ma nową ambasadorkę! Świetny wybór! (FOTO)

przejdź do komentarzy
estee lauder estee lauder/materiały prasowe

Wiecie, o kim mowa?

Estee Lauder uwielbia współpracować ze znanymi i pięknymi modelkami. Dowodem na to może być m.in. Kednall Jenner, która związana jest z marką już od kilku lat, a także Joan Smalls czy Constance Jablonski. Do grona "armii Estee Lauder" dołączyło właśnie kolejne gorące nazwisko. Mowa oczywiście o...

ZOBACZ: VICTORIA BECKHAM STWORZYŁA WŁASNĄ LINIĘ KOSMETYKÓW

... Karlie Kloss! Karlie zadebiutuje w kampaniach jesiennych marki Estee Lauder, jak również będzie współpracować z marką w zakresie Digital Beauty Content oraz Kode With Klossy.

- Karlie to nowoczesna Estée i bardzo się cieszymy mogąc przywitać ją w rodzinie Estée Lauder - powiedział Stephane de La Faverie, Global Brand President, Estée Lauder. - Karlie osiągnęła niesamowity sukces dzięki ciężkiej pracy, wdzierając się jak burza do świata mody, potem stając się osobowością medialną i telewizyjną, a w końcu pomagając młodym kobietom stać się w przyszłości liderami technologicznymi. Jej pasja dla piękna, wyjątkowy głos i globalna obecność w mediach społecznościowych pomoże nam dalej inspirować kobiety na całym świecie.

Kontrakt z Estee Lauder to kolejny bardzo ważny krok w karierze modelki.

- Dołączenie do rodziny Estée Lauder to spełnienie moich marzeń - powiedziała Karlie Kloss. - Inspiruje mnie historia i wartości marki - począwszy od ducha przedsiębiorczości samej Estée aż po zaangażowanie firmy w tworzenie najlepszych produktów dla kobiet na całym świecie. Jestem bardzo dumna i zaszczycona, że dołączam do tak wyjątkowej marki.

ZOBACZ: KOLEJNY SUKCES POLSKIEJ MARKI MAKIJAŻOWEJ

Nie możemy doczekać się kampanii, a Wy?Estée Lauder ma nową ambasadorkę! Świetny wybór! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!