Essence Studio Nails - Nail Fashion Stickers

przejdź do komentarzy
essence studio nails essence studio nails/Essence

Kolekcja naklejek na paznokcie od popularnej niemieckiej marki.

Naklejki na paznokcie ozdobione najmodniejszymi w danym sezonie wzorami stały się ostatnio niezwykle popularne i zaczęły pojawiać się w ofertach rozmaitych marek oferujących nie tylko kosmetyki, ale także odzież. Ten mały dodatek pomoże nam bowiem w ciągu kilku minut wyczarować idealne wykończenie stroju, jakim jest przykuwający oko manikiur. To także świetne rozwiązanie dla osób, którym nie wychodzi zdobienie paznokci za pomocą przeznaczonych do tego lakierów.

Podobny gadżet wprowadziła do swojej oferty popularna niemiecka marka Essence. Naklejki ozdobione między innymi szalenie modnymi w tym sezonie motywami zwierzęcymi (ogółem wybierać będzie można spośród czternastu wzorów) pojawią się w sprzedaży w październiku. W ramach kolekcji Essence Studio Nails wraz z naklejkami do sklepów trafi specjalny pilnik, którym spiłujemy wystające brzegi tych ozdób.

Jak będzie z jakością? No cóż, pozostaje tylko poczekać i sprawdzić na własnej skórze. Miejmy tylko nadzieję, że nie będą to ozdoby z grupy tych, które odchodzą po pierwszym myciu rąk.

Zobaczcie kilka wzorów proponowanych przez producenta. Czy wypróbujecie ten gadżet?
Essence Studio Nails

Essence Studio Nails

Essence Studio Nails

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!