Energia w życiu Jessie J

przejdź do komentarzy
fitness fitness/mat. prasowe

Co jest jej źródłem w życiu brytyjskiej wokalistki?

Nie tylko muzyka tej artystki jest dynamiczna i pełna energii, ale również osobowość. Jessie J żyje, aby się poruszać: nieważne czy na scenie, na ulicach czy w siłowni.

Od marca, dzięki aplikacji Nike+Training Club możemy trenować razem z nią. Znajdziemy tam ćwiczenia opracowane przez trenerów Nike. Pojedynczy zestaw zawiera pięć ćwiczeń, które mają za zadanie zwiększyć wytrzymałość mięśni, szczególnie w nogach.

Dzięki aplikacji Nike Training Club, mogę wykonać trening, po którym się czuję się naprawdę zmęczona. Świetne jest to, że mogą przyłączyć się moi fani i poczuć jak trenuję. To jest fajne – mówi Jessie.

Czym inspiruje się Jessie?
Czerpię wenę od mojej rodziny, moich fanów, z muzyki, z diety. Wszystko jest inne, ale wszystko jest dla mnie inspiracją.

Zawód jaki wykonuje wymaga doskonałej kondycji. Dla Jessie bardzo ważne jest poświęcenie.
Na wszystko trzeba dać sobie czas. Robię co mogę , aby moje życie było długie i zdrowe. Jem dobrze, staram się dużo odpoczywać i ćwiczyć. Treningi są podstawą do uzyskania i podtrzymania nienagannej sylwetki. Aktywność fizyczna daje mi endorfiny.Nie wierzyłam, dopóki nie zaczęłam trenować. Dają mi kopa, który sprawia, że czuję, że żyję – podkreśla.

Energia w życiu Jessie J

Energia w życiu Jessie J

Energia w życiu Jessie J


Aplikacja Nike+Training Club

Nowa aplikacja Nike+Training Club to doskonała propozycja dla tych pań, które pracują nad wiosenną formą. N+TC pozwala na personalizację treningu w ramach globalnej sieci Nike Training Club. Jest to platforma licząca obecnie ponad 11 milionów miłośniczek aktywnego trybu życia.

Dzięki nowym funkcjonalnościom oferowanym przez Nike+, dostępnym już od stycznia, aplikacja pełnić będzie rolę kieszonkowego trenera osobistego, jeszcze lepiej motywując i rozumiejąc potrzeby 11-milionowej społeczności. Opcje te umożliwią wyższy standard personalizacji. Użytkowniczki aplikacji będą mogły korzystać z czterotygodniowych programów treningowych oraz modyfikować poszczególne sesje.

Co więcej,w nowej odsłonie aplikacji można pobierać tylko te treningi, którymi jesteśmy zainteresowani, w pełni kontrolując jej zawartość. N+TC została również zintegrowana z platformami Nike+ Running oraz NikeFuel, dzięki czemu pomiar wyników staje się jeszcze bardziej miarodajny.

Programy czterotygodniowe
Zadaniem osobistego trenera jest zapewnienie motywacji i „ożywienie” ćwiczeń, gdy te stają się zbyt monotonne. Aplikacja N+TC nie pozwala również na rutynę, dzięki czterotygodniowym planom treningowym, które pomogą osiągnąć założone cele dotyczące wagi, siły czy sprawności fizycznej. Plany te zdopingują każdą miłośniczkę sportu do wylewania potu nawet w dni, kiedy brakuje im chęci.

Personalizacja ćwiczeń
Użytkownicy mogą dokonać indywidualizacji treningów, zamieniając wybrane ćwiczenia na inne. Przykładowo, użytkowniczka, która woli wykonywać "brzuszki" ze skrętem ciała zamiast unoszenia nóg, może bez problemu zamienić ze sobą powyższe ćwiczenia, nadal pracując nad tą samą grupą mięśniową.

Jeśli potrzebujecie inspiracji i przydatnych porad dotyczących treningów zajrzyjcie na fan page: https://www.facebook.com/NikeTrainingClubPL?fref=ts

nike
Advertisement

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!