Elektryczny pilnik do stóp Remington Reveal - recenzja i opinie

przejdź do komentarzy
pedicure pedicure/

Nie wrócicie do pumeksu.

Nie każda z nas przepada za pedicure wykonywanym w salonie - jeśli masz wrażliwe stopy, wizyta łączy się z łaskotaniem, a czasem bólem.Sezon na pedicure właśnie się rozpoczyna, o stopy warto zadbać zanim na dobre wskoczymy w sandałki.

Czytaj więcej: Przepis na idealny pedicure

Coraz popularniejsze stają się elektryczne pilniki do stóp. Remington proponuje nowość: REVEAL Perfect Pedi, łagodny, ale skuteczny pilnik.

Ponieważ jednak jest do wydatek przekraczający wielokrotnie cenę zwykłego pumeksu, warto się przekonać, uczy urządzenie po prostu działa.

Czytaj więcej: Szybki pedicure

Elektryczny pilnik do stóp Remington RevalElektryczny pilnik do stóp Remington Reveal - recenzja i opinie


Przetestowałyśmy produkt - dobrze ściera on suchą skórę, choć trudno powiedzieć, jak radzi sobie z naprawdę dużymi zgrubieniami. Do wyboru mamy dwie głowice. Niebieska pomaga pozbyć się stwardnień, fioletowa wygładza i wyrównuje. Urządzenie plasuje się w połowie drogi pomiędzy frezarką w salonie, a domowym pumeksem. Jest łagodne, ale z powodzeniem można osiągnąć nim efekt zauważalnego wygładzenia (i tu uwaga - stosujemy tylko na suchą skórę!).

Pilnik ma bardzo ładny, poręczny kształt i utrzymany jest w przyjemnej dla oka bieli z dodatkiem miętowego odcienia. Zmiana głowic jest prosta, ich mycie również - wystarczy opłukać bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Co ważne, jest lekki, więc zabranie go w podróż nie stanowi problemu. Żadnych kabli, ładowarek, urządzenie jest bowiem na baterie i to również jest plus.

Czytaj więcej: Pedicure hybrydowy - co musisz wiedzieć?

To jedno z takich urządzeń, które - gdy raz wypróbujesz - stwierdzasz, że pozostanie z Tobą na zawsze. Komu by się teraz chciało szorować stopy pumeksem?

Cena: 100-130 zł (w zależności od dystrybutora)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!