Elegancka Miley Cyrus z mężem na bankiecie. Widzicie tę wielką zmianę?

przejdź do komentarzy
miley cyrus miley cyrus/instagram.com/mileycyrus

Czyżby małżeństwo tak dobrze na nią wpływało?

Wszyscy pamiętamy erę dziwnych stylizacji i wyborów scenicznych Miley Cyrus. Szczególnie nieprzyjemnie się na nią patrzyło, gdy jej związek z Liamem Hemsworth’em przechodził trudne chwile. Ostatnie miesiące jednak pokazały nam, że Miley przy boku Liama jest bardzo elegancką, spokojną i kulturalną osobą. Plus, na tych dwoje naprawdę przyjemnie się patrzy!Warto tutaj zaznaczyć też, że związek Miley i Liama ma na oboje dość istotny wpływ. Kiedy są razem, piosenkarka zazwyczaj wygląda naprawdę świetnie - widujemy ją w doskonałym humorze, uśmiechniętą i skromnie ubraną. Kiedy ich związek przechodził burzliwy okres i kiedy częściej się rozstawali, niż byli razem, byliśmy świadkami dziwnej przemiany Miley, która pozowała w kusych kreacjach, pojechanym makijażu czy prezentowała dziwne przekonania w wywiadach. Liam zazwyczaj chował się za czarnymi okularami bądź w ogóle nie wychodził z domu, nie komentując w żaden sposób plotek o rozstaniach.

ZOBACZ TEŻ: MILEY CYRUS ZNOWU WYGLĄDA JAK ZA CZASÓW HANNAH MONTANY? CHWALI SIĘ WIELKIM...

Wszystko zmieniło się od kiedy świat obiegła informacja, że po 10 latach para wzięła ślub, dementując plotki o kolejnym rozstaniu. Przez ponad miesiąc od tego wydarzenia, próżno było ich szukać na ściankach czy oficjalnych imprezach.

Elegancko ubrani pojawili się dopiero na G’Day USA Gala, która promuje australijską kulturę w USA. Tego wieczoru Liam został wyróżniony i nagrodzony za wkład w hollywoodzką branżę filmową. Media zwróciły dużą uwagę na to, że mimo dość silnego charakteru, Miley nie próbowała w żaden sposób skraść blasku męża tego wieczoru. Ubrana w sukienkę vintage od Hermes wyglądała bardzo elegancko i spokojnie, nawet z głębokim i widocznym dekoltem. Wisienką na torcie były zakochane spojrzenia, które serwowali sobie wzajemnie przy stoliku.

Kibicujecie im?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!