Ekspertki od makijażu!

przejdź do komentarzy
avon avon/mat. prasowe

Dziewczyny, które mogą zawojować świat!

Podbierając mamie szminkę po raz pierwszy, żadna z nas nie spodziewała się tego, że za kilkanaście lat prawdziwy makijaż stanie się tak ważnym elementem naszego wizerunku. Młode kobiety mniej lub bardziej sprawnie dążą do bycia doskonałymi wersjami samych siebie, dlatego warto pomóc im odnaleźć klucz do sukcesu.

Definicja kobiecości

Mimo że większość z nas bez problemu potrafi wymienić pojedyncze cechy, które sprawiają, że kobieta staje się atrakcyjna dla otaczających ją osób, poproszone o jednoznaczne sformułowanie terminu „kobiecość”, odczuwamy wątpliwości, co faktycznie powinno znaleźć się w tego typu definicji.

Choć nasze rozważania można w pewien sposób uzasadnić, w rzeczywistości nie do końca zdajemy sobie sprawę, że utarty wzór na bycie czarującą kobietą po prostu nie istnieje. Każda z nas jest na tyle wyjątkowa, by móc pokazać się jako przepełniona kobiecością osoba będąca inspiracją dla tych spośród nas, którym do tej pory brakowało odwagi do odkrycia swojego potencjału.

Seksapilu nie wyznacza się poprzez kilogramy, zasobność portfela czy mniej lub bardziej klasyczne rysy twarzy. Poza barierami, które z różnych powodów stawiamy przed samymi sobą jedynie w umyśle, nic nie ogranicza nas przed tym, by stać się ikonami dobrego stylu. Każda z nas ma prawo do tego, by czuć się atrakcyjną, zadbaną i modną. Przekonaj się, że również ty zasługujesz na bycie królową w świecie piękna, który zaprojektujesz sama.

Królestwo piękna w pigułce

Jeżeli od dawna czujesz zainteresowanie światem mody i kosmetyków, warto sprawić, by twoja pasja mogła się swobodnie rozwijać. Poza prowadzeniem bloga o tej tematyce oraz publikowaniem postów z wykorzystaniem mediów społecznościowych, z powodzeniem możesz pomyśleć także o współpracy z którąś ze znanych firm zajmujących się bezpośrednią dystrybucją kosmetyków, np. z AVON.


Doświadczenie zdobyte podczas samorealizowania się dzięki wyznaczonym wcześniej celom stanie się przydatne nie tylko w tej konkretnej dziedzinie, lecz także podczas pełnoetatowej pracy, którą zamierzasz podjąć w trakcie lub po zakończeniu studiów. Bycie konsultantką to wspaniała przygoda stawiająca przed tobą szereg możliwości. Od ciebie zależy, czy z nich skorzystasz.

Czar pewności siebie

Mimo że często narzekamy na brak pewności siebie, usprawiedliwiając się chociażby nieznajomością nowego otoczenia, tak naprawdę możemy ją w sobie wypracować, opierając na cechach charakteru, które uważamy za swoje zalety (np. poczucie humoru lub rozmowność) oraz na tym, w jaki sposób kreujemy swój wizerunek. Bez wątpienia pomoże nam w tym nieograniczony dostęp do różnego rodzaju kosmetyków, który uzyskamy, decydując się na współpracę z koncernami kosmetycznymi.

Możliwość testowania nowych produktów, tańszych nawet o 40%, pozwoli ci eksperymentować z make-upem po to, by znaleźć look, który najlepiej wyrazi twoją osobowość, jednocześnie dodając ci upragnionej pewności siebie. Nic nie może równać się z uczuciem, którego każda z nas doświadcza, nosząc głęboką czerwień na ustach.

Dzięki realizowaniu swojej pasji, pomożesz także innym kobietom, którym wciąż brakuje odwagi. Uczestnicząc w warsztatach dla konsultantek, zdobędziesz kwalifikacje, które pozwolą zaprezentować wątpiącym w swoją atrakcyjność paniom, że są warte tego, by czuć się pięknymi. Twoje umiejętności docenią podczas babskiego wieczoru także przyjaciółki, gdy główną atrakcją staną się twoje interpretacje make-upu podziwianych przez was gwiazd.

Do odważnych świat należy

Powinnaś zdawać sobie sprawę z tego, że bycie konsultantką to coś więcej niż tylko zajęcie wypełniające twój wolny czas. To okazja do zarobienia pieniędzy na przyjemności, o których dawniej mogłaś tylko pomarzyć, a także szansa na poznanie wielu ludzi, których działania mogą posłużyć ci za wspaniałe źródło inspiracji.

Realizując swoje pasje, dbasz o rozwijanie samej siebie i spełnianie własnych marzeń, dlatego – zamiast stale narzekać na niepowodzenia – czas wziąć sprawy w swoje ręce!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!