Dziwny efekt konturowania twarzy u Kim. Czy to na pewno było zaplanowane?

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/instagram.com/kimkardashian

A może to nowa moda?

O Kim Kardashian można powiedzieć wiele. Nie można jej też odmówić tego, że jest jedną z tych osób w świecie mody i wizażu, która nie boi się eksperymentów i nowości - wręcz można ją sklasyfikować jako “nowatorską” celebrytkę. W końcu to ona była inspiracją do stworzenia techniki konturowania twarzy przez jej makijażystę Mario Dedivanovica. I kiedy myślałyśmy, że o technice konturowania twarzy powiedziano już wszystko, Kim przełamuje schematy i wrzuca zdjęcie, które każe nam raz jeszcze stanąć do eksperymentów ze swoim bronzerem.

W sobotę wieczorem Kim podzieliła się ze swoimi fanami na instagramie zdjęciem makijażu z Hollywood Beauty Award. I chociaż widzieliśmy już Kim w wielu wcieleniach, tak czegoś takiego jeszcze na jej twarzy nie było.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE TWARZ PRZED KONTUROWANIEM. POLICZYSZ WARSTWY PRODUKTÓW?

Sam makijaż jest bardzo klasyczny i w stylu Kim - mocno wytuszowane rzęsy, doskonale podkreślone brwi i kolorystycznie dopasowane cienie na powiekach. Spójrz jednak na konturowanie, które jest dość mocne – do tego stopnia, że sprawia wrażenie jakby jej kość policzkowa była “oddzielona” od szczęki. Czy o taki efekt na pewno chodziło?View this post on Instagram

I hope you have a magical day ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on
Teoretycznie sztuka konturowania ma na celu wyszczuplenie twarzy i nadanie jej pożądanego kształtu. Czyżby to był ten efekt, jaki Kim chciała osiągnąć?

Myślicie, że to będzie teraz nowa moda?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!