Dziewczyny YSL!

przejdź do komentarzy
zostań dziewczyną ysl zostań dziewczyną ysl/mat. prasowe

Wiemy, jak wyglądają dziewczyny YSL!

O tym, jak to jest być jak Anja Rubik, Edie Campbell czy Cara Delevingne przekonały się niedawno trzy dziewczyny, które wzięły udział w konkursie organizowanym wspólnie przez markę YSL oraz serwis cosmopolitan.pl!

Akcja polegała na udzieleniu odpowiedzi na pytanie, o to kim jest kobieta marki YSL i dlaczego dana dziewczyna się z nią identyfikuje, a następnie przesłaniu swojego zdjęcia do redakcji. W zabawie wzięło udział wiele czytelniczek serwisu cosmo.pl, lecz zwyciężczyń mogło być tylko trzy.

I tak, spośród wielu zgłoszeń, jury wybrało trzy dziewczyny YSL – Kamilę Oleś, Elizę Rynkiewicz
oraz Monikę Wilkiewicz!


A gra naprawdę była warta świeczki, ponieważ nagrodą w konkursie był udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do majowego numeru Cosmo! Lecz gdyby tego było mało, Paweł Bik - National Make-up Artist YSL – specjalnie dla laureatek stworzył wyjątkowy makijaż! Dodatkowo każda z trzech zwyciężczyń otrzymała zestaw ekskluzywnych kosmetyków, niezbędnych każdej kobiecie YSL!

Dziewczyny YSL!
Monika Wilkiewicz: "Dziewczyna Yves Saint Laurent jest uosobieniem sztuki. Jest tajemnicza, niebanalna, ponadczasowa. Taka jak ja."


Dziewczyny YSL!
Eliza Rynkiewicz: "Dziewczyna YSL swoją elegancją przyciąga spojrzenia, a charyzmą potrafi pociągnąć za sobą miliony."

Dziewczyny YSL!
Kamila Oleś: "O świcie, gdy przecieram oczy, pachnę L'Homme. Gdy przemierzam ulice, idę jak Parisienne.Tworzenie wyzwala we mnie Manifesto. A gdy zapada zmrok, jestem Black Opium. Jestem YSL! Young, Sexy, Lovely!"


Dziewczyny YSL!


Jesteście ciekawi efektów tej współpracy? Zobaczcie wyjątkowy materiał z sesji zdjęciowej!
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!