Dziękuję Ci, Mamo! Wyjątkowy konkurs

przejdź do komentarzy
procter&gamble procter&gamble/

Weź udział w naszym konkursie i podziękuj swojej Mamie!

Pojawienie się dziecka to w życiu każdej kobiety prawdziwa rewolucja. Od tej pory stajemy się wzorcem i najważniejszą osobą w życiu malucha. To nie tylko zmiana codziennych przyzwyczajeń. Mama musi znaleźć w sobie ogromne pokłady sił- w końcu oprócz miłości, jaką obdarza dziecko, przygotowuje je także do dorosłego życia. Od tej pory to, jak dziecko poradzi sobie z wyzwaniami jakie na nie czekają, zależą właśnie od niej!


Z okazji Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 firma Procter & Gamble (producent takich marek jak Always, Pantene czy Lenor) przygotowała raport "Być Mamą". Ideą kampanii jest podziękowanie matkom z zaangażowanie, siłę i wsparcie swoich dzieci, bo ma to bardzo duży wpływ na ich przyszłość i dzięki nim wyrastają np. światowej sławy sportowcy. Ambasadorami tegorocznej kampanii są przedstawiciele Polski w Rio 2016: kolarka górska Maja Włoszczowska oraz pływak Radosław Kawęcki, wraz ze swoimi mamami: Ewą Włoszczowską i Grażyną Kawęcką.

Podziękuj mamie!

Czy pamiętasz sytuację, w której najbardziej czułaś wsparcie swojej mamy? Jeśli tak, weź udział w konkursie i opowiedz nam o tym!

Szczegóły konkursu znajdziesz TUTAJPolecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!