Dramatyczne w skutkach powiększanie ust. Takiego efektu nikt się nie spodziewał

przejdź do komentarzy
wypełniacze ust wypełniacze ust/Facebook@Rachael Knappier

Skutki są dramatyczne....

Wybierając się na zabieg powiększania ust warto jest dokładnie sprawdzić salon oraz kwalifikacje osoby, w której ręce oddamy naszą twarz. Niestety wiele osób decyduje się na powiększanie ust bez chociażby minimalnej wiedzy na ten temat. Tak było w tym przypadku – nieudolne próby poprawienia urody przez kosmetyczkę skończyły się dramatem.

Rachel Knapper razem z przyjaciółkami wybrały się na małe przyjęcie, któremu miało towarzyszyć spotkanie z kosmetyczką. W ciągu trwania imprezy dziewczyny zdecydowały się na kilka drobnych zabiegów, które miały wygładzić drobne zmarszczki i nawilżyć skórę.

ZOBACZ TEŻ: PAZNOKCIE ZROBIONE Z TARKI DO SERA. TO NAJGŁUPSZA STYLIZACJA ROKU?!

Jedna z dziewczyn Rachel Knapper dała się namówić na bardziej inwazyjny zabieg modelowania i lekkiego powiększenia ust. Kosmetyczka zapewniała, że ma wystarczające kwalifikacje do wykonywania takich zabiegów, więc kobieta postanowiła jej zaufać. Szybko jednak pożałowała tej decyzji…

W ustach Rachel zaczęła rozwijać się infekcja. A po kilku godzinach wygląd ust był zupełnie inny, niż zapewniała kosmetyczka. Nabrzmiałe wargi i stan zapalny to efekty nieudolnie wykonanego zabiegu.


Wypełniacz przedostał się do naczyń krwionośnych i mało brakowało, by nie skończyło się to martwica tkanek. Na szczęście Rachel szybko pojechała do szpitala, gdzie udało się uratować jej usta.

Kobieta zdecydowała się pokazać dramatyczne w skutkach powiększenie ust, by uchronić inne dziewczyny przed taką pomyłką.

ZOBACZ TEŻ: ZAPACH MOŻE PRZYSPIESZYĆ WZROST WŁOSÓW? POTWIERDZAJĄ TO EKSPERCI!

Co Wy na to?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość: Promisses 21-03-19, 12:13 cytuj
    Bo prawda jest taka by powiększać usta tak jak pisze Ola, powinno się sprawdzić dany gabinet medycyny estetycznej, na jakich preparatach w ogóle pracuje. Ja już wcześniej słyszałam na temat preparatu Restylane, ze jest bardzo skuteczny i przede wszystkim bezpieczny. Mi wstrzyknięto dosłownie 0,5 ml na całe usta. Mam je po prostu wąski i gdybym tak faktycznie miała więcej zaaplikowane to wyglądałabym prze strasznie.
  • gość: ola 18-12-18, 16:30 cytuj
    dlatego chodzi się w sprawdzone miejsca, ja powiększałam w gabinecie Dermedika w Krakwie i jestem bardzo zadowolona, nie było żadnych powikłań