Dorota Wróblewska ostro skrytykowała Sarę Mannei!

przejdź do komentarzy
dorota wróblewska dorota wróblewska/

Afery sweterkowej ciąg dalszy...

Jeśli któraś sytuacja ostatnio podgrzała atmosferę wokół tematu blogerek i inspiracji modowych, to właśnie ta! Tym razem w jej centrum nie ma jednak Jessiki Mercedes... Główna rola przypadła w udziale Sarze Mannei - świeżo upieczonej, nowej pani Boruc, przy okazji blogerki modowej.

Wszystko zaczęło się niepozornie - od zdjęć ze ślubu pary, a dokładniej od fotek ślubnej kreacji. Blogerka pozowała tu w rozkloszowanej spódnicy i wyciętym na plecach sweterku - i właśnie to on znalazł się w samym centrum afery...

ZOBACZ TEŻ: Wojna o sweterek ślubny Sary Mannei!

Kontrowersje pojawiły się tu w momencie, gdy Sara zapoczątkowała dyskusję z Martą Boliglovą, właścicielką marki Chaos, która uszyła na zamówienie celebrytki górę ślubnego zestawu. Panie nie mogły porozumieć się w kwestii autorstwa projektu...

Teraz do dyskusji włączyły się nowy wątek - ponoć kreacja ślubna Mannei ma być plagiatem! Internauci nie próżnowali i dostarczyli dowodów mogących potwierdzić tę tezę!

Sytuację podsumowała na swoim Facebooku też Dorota Wróblewska. Znana fashionistka nie pozostawiła na celebrytce suchej nitki! Jak sama napisała, postem obnaża tandetę i szmirę.

Dorota Wróblewska ostro skrytykowała Sarę Mannei!

By nie być gołosłowną, Wróblewska opatrzyła swój komentarz zdjęciami projektów, którymi mogła inspirować się Sara. Trudno odmówić im podobieństwa do kreacji celebrytki... W oryginale należą one do francuskiej projektantki, Delphine Manivet, a ich cena może zamykać się w przedziale od 2-7 tysięcy dolarów.

Myślicie, że można tu mówić jedynie o inspiracji?


Dorota Wróblewska ostro skrytykowała Sarę Mannei!Dorota Wróblewska ostro skrytykowała Sarę Mannei!

Dorota Wróblewska ostro skrytykowała Sarę Mannei!

Dorota Wróblewska ostro skrytykowała Sarę Mannei!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!