Dorota Rabczewska bez makijażu. "Uznałam, że pora na odważne kroki"

przejdź do komentarzy
doda doda/AKPA, Instagram

Bezcenne.

W celebrytach dzielących się z fanami fotkami bez makijażu jest coś urokliwego. Niewiele kobiet ma odwagę sfotografować się w wersji saute i kliknąć opcję przesyłania. Demonstrowanie piękna w ten zupełnie nowy sposób staje się coraz bardziej popularny. Kto wie, może nagłówki artykułów w nadchodzącym roku przeżyją diametralną zmianę? „Doda pokazała zdjęcie w pełnym makijażu!” Wyobrażasz to sobie? Zanim w to uwierzysz, rzuć okiem na najnowsze zdjęcie Dody i komentarz, który zrobił na internautach duże wrażenie.

A co tam🤷🏼♀️po 20 latach malowania się jak ta lala uznałam,ze pora na odważne kroki 💪pierwsza sesja dla @magazyngala bez Make upu ,okładka również! Mam nadzieje ,ze przetrę szlaki u nas🤭nie bójmy się pokazania siebie bez maski ❤️- brzmi komentarz pod zdjęciem opublikowanym przez Dorotę Rabczewską.

ZOBACZ TEŻ: DODA POKAZAŁA, JAK ROBI MAKIJAŻ. UŻYWA TANIEJ PALETKI Z DROGERII!

Piosenkarka stawia na naturalność już od dłuższego czasu. Przemiana, którą przechodzi na oczach tysięcy fanów jest zadziwiająca. Po przerysowanej kobiecie z programów rozrywkowych nie ma już śladu, a fanom taki stan rzeczy najwyraźniej odpowiada. Zresztą dali temu wyraz w sekcji komentarzy pod fotografią.

Jestes piekna ....to piekno jest w srodku..makijaz to wartosc dodana.

Brawo 😁👏 Jestes piękna 😍
Nie potrzebny Ci makijaż jesteś piękna kobietą 👏👏👏
Może to nie jest no make up, ale less make up,i to jest super 👌 Wyglądasz wspaniale


ZOBACZ TEŻ: ESENCJA DO TWARZY - NIEPOTRZEBNY DODATEK CZY PODSTAWA PIELĘGNACJI. POZNAJ SEKRET

Cóż, pozostaje nam tylko pogratulować odwagi i mieć nadzieję, że postanowienia Dody nie rozpłyną się jak nasze postanowienia noworoczne.


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj