Domowy i skuteczny sposób na kurzajki za... 3 zł

przejdź do komentarzy
sposób na kurzajki sposób na kurzajki/© StarStock

Nie uwierzycie jaki!

Kurzajki, brodawki - nie lubimy ich, wstydzimy się ich i za wszelką cenę chcemy pozbyć. Często kupujemy w aptekach specjalne, kosztowne środki na ich usunięcie. Tymczasem nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że specyfik pomagający pozbyć się kurzajek szybko i skutecznie, masz w swojej kuchni i kosztował jakieś 3 złote.

ZOBACZ TEŻ: Domowa maseczka do stóp, którą pokochasz!

UWAGA! Wszystkie zmiany skórne zawsze warto skonsultować z lekarzem.

Cudowny ocet jabłkowyTen produkt to… ocet jabłkowy. Sprawia on, że niechciana brodawka wysycha i ostatecznie odłącza się od skóry.

Jak wykorzystujemy ocet jabłkowy do usunięcia brodawek?Kurację octem należy stosować 2 do 3 razy na dobę. Brodawka będzie zmieniać kolor, w końcu stanie się czarna, po czym sama odpadnie. Uważaj jednak, bo sposób ten może być stosowany tylko do zmian zewnętrznych! Jeśli brodawka znajduje się na powiece lub w jamie ustnej, konieczna jest wizyta u specjalisty - nigdy nie możesz pozbywać się ich na własną rękę.


Domowy i skuteczny sposób na kurzajki za… 3 zł

Domowy i skuteczny sposób na kurzajki za… 3 zł

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: ZuzaJadczyk 28-08-18, 10:59 cytuj
    Ja kiedyś kurzajkę na stopie miałam i bardzo źle to wspominam... sama jej pozbyć się nie mogłam. Dopiero po wizycie w Centrum Podologicznym w Tarnowie problem zniknął. Także nie ma co tracić czasu na domowe sposoby, tylko trzeba od razu działać.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!