Dołącz do Holistic Club i wybieraj prezenty!

przejdź do komentarzy
dr irena eris prvoke dr irena eris prvoke/

Codzienna pielęgnacja nigdy nie była tak przyjemna!

Pod koniec lata Twoja skóra potrzebuje jeszcze większej uwagi niż dotychczas! Wraz z sezonem jesiennym pojawiają się oznaki suchej skóry po lecie, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Żeby odpowiednio zadbać o prawidłową kondycję skóry, będziesz potrzebować odpowiednich kosmetyków. Teraz masz niepowtarzalną okazję poznawać nowe kosmetyki, a następnie dostawać je w prezencie.

Marka Dr Irena Eris zaprasza do niezwykłego klubu- Holistic Club. To miejsce pełne korzyści, które pozwoli Ci przeżywać nowe, kosmetyczne przygody. Co najważniejsze, prezent możesz wybrać sama - może to być voucher rabatowy do Hotelu SPA Dr Irena Eris lub do Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris albo kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu.

Jak to działa?


Zbieraj ulotki-kupony i kody kreskowe z opakowań kosmetyków.
Dołącz do Dr Irena Eris Holistic Club, wybieraj prezenty i korzystaj z przywilej


Następnie odwiedź stronę www.Club.DrIrenaEris.com i zaloguj się jako klubowicz. Wprowadź na stronie programu kod z ulotki i zbieraj punkty!


Dołącz do Dr Irena Eris Holistic Club, wybieraj prezenty i korzystaj z przywilej
Zdobyte punkty wymieniaj na kosmetyki lub lub vouchery rabatowe do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz do Hoteli SPA Dr Irena Eris. Klubowicze mogą testować kosmetyki i brać udział w różnych aktywnościach proponowanych przez markę – wszystkie oferty znajdziecie w zakładce
TYLKO DLA KLUBOWICZÓW.Dołącz do Dr Irena Eris Holistic Club, wybieraj prezenty i korzystaj z przywilej
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!