Dodatki na Grudzień

przejdź do komentarzy
biżuteria biżuteria/

Wszystko z górnej półki.

W grudniu można pozwolić sobie na prawdziwe dodatkowe szaleństwo. Można błyszczeć, mienić się kolorami czy obwiesić kilkoma wisiorkami na raz.

Podpatrzyliśmy co Sarah Casselman z magazynu Fashion poleca na ten miesiąc. Oczywiście są to produkty, które pod względem ceny dla przeciętnej Polki są w sferze marzeń, ale można poszukać czegoś w podobnym tonie.

Obowiązkowo musimy mieć dużą, rzucającą się w oczy bransoletkę.Albo kilka mniejszych bransoletek. Mogą być w napisy, geometryczne wzory lub cieńkie, w tym samym kolorze, ale różnych odcieniach.
Teraz kolej na ozdobę dekoltu. Można postawić na coś kolorowego, jak nawiązujący do świąt aniołek lub na szyk w jednym odcieniu. Złoty słonik czy z białego złota lub srebra wisiorek zrobią zawsze dobre wrażenie.Do tego torebka. Najlepiej taka do ręki. Jeśli wybierzemy klasyczną sukienkę niech odbija się od całości. Ma zwracać uwagę, a nie stanowić tło.Na koniec szpilki. Wyciągną długość nóg i przyciągną męskie spojrzenia. Poza tym dlaczego mają być nudne. Łańcuszki, ozdóbki mile widziane. Byle tylko noga wytrzymała ich ciężar.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!