Doda zwyciężczynią polskich Oskarów Fashion (FOTO)

przejdź do komentarzy
dorota rabczewska dorota rabczewska/© KAPiF

Rabczewska najlepiej ubraną piosenkarką.

Nominację do nagrody Oskar Fashion w kategorii muzyka otrzymały gwiazdy o nietuzinkowym i wyrazistym stylu. Należały do nich Monika Brodka, Dorota Rabczewska, Edyta Górniak, Natalia Kukulska oraz Ramona Rey.


Ku uciesze i po owacjach znacznej części publiczności obecnej na gali Oskary Fashion 2011 jury nagrodę dla Najlepiej Ubranej przyznało Dodzie.

Zwyciężczyni wyraźnie ucieszona z wyróżnienia wyznała, że jej styl fascynuje ją od lat i nigdy nie wie, jaka szalona stylizacja przyjdzie jej do głowy. Gwiazda podziękowała również swoim stylistkom, które realizują najbardziej szalone zachcianki piosenkarki.

Tym razem należały do nich sznurowane obcasy z kolekcji Crystallization będące efektem współpracy marki United Nude i duńskiej projektantki Iris van Herpen, o których pisałyśmy tutaj.

Diabeł ubiera się u Prady, ona też, choć z nią nawet diabeł nie wytrzymał - powiedział Michał Piróg wręczając statuetkę Dodzie. A ona jak zwykle stanęła na wysokości zadania i pokazała zdecydowanie najlepszą stylizację wieczoru.

W małej białej seksownie wyciętej na plecach autorstwa tureckiego projektanta Hakaan’a Yildirim'a i marynarce z kolekcji marki La Mania prezentowała się naprawdę efektownie. Nie zabrakło oczywiście ulubionych dodatków projektu piosenkarki, czyli elfich uszu i srebrnych bransolet.

Uważacie, że gwiazda zasłużyła na miano najlepiej ubranej piosenkarki?Buty projektu United Nude i Iris van Herpen:Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!