Doda, Chylińska, Marina i Candy Girl

przejdź do komentarzy
doda doda/ © KAPiF

Cztery wersje mini sukienki na Viva Comet 2010.

Za nami Viva Comet 2010, a tam? Odsłonięte nogi i mini w trzech wersjach.

Oto pierwsza porcja zdjęć z imprezy: Doda, Agnieszka Chylińska i Marina.

Wszystkie podstawiły na krótkie sukienki w wersji sexy:
 
Doda dopasowała całą kreację do butów Alexandra McQueena. Była to mini w odcieniu pudrowego różu z elementami, które wyglądały jak metal. Mocna, sceniczna kreacja.

Więcej zdjęć Dody z imprezy Viva Comet 2010 znajdziecie TUTAJ.
Agnieszka Chylińska nie przestaje zadziwiać swoim nowym, seksownym wizerunkiem. Widzieliśmy ją już w różnych wersjach, ale różowa sukienka? Tego jeszcze nie było. Piosenkarka mocno schudła - była więc okazja, by pochwalić się nowym ciałem.

Więcej zdjęć Agnieszki Chylińskiej z imprezy Viva Comet 2010 znajdziecie TUTAJ.Marina niestety nieco przegrała militarną kreacją, która po prostu zostawiła ją w cieniu, za innymi gwiazdami, które wybrały wyraźniejsze kolorystycznie opcje. W założeniu miało być seksownie, ale nie słodko. Niestety, naszym zdaniem całość nie była trafiona.

Więcej zdjęć Mariny z imprezy Viva Comet 2010 znajdziecie TUTAJ.Candy Girl postawiła na panterkę w wersji mini. Noszoną zresztą nieźle, bo bez zbędnych dodatków. Stylizacja godna podpatrzenia, bo nadaje się nie tylko na scenę - każda inna impreza też toleruje podobne kreacje.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj