Długo wyczekiwany serwis HARPERSBAZAAR.PL jest już online!

przejdź do komentarzy
harper's bazaar harper's bazaar/mat. prasowe

Widziałyście?

Mamy przyjemność poinformować wystartował wyjątkowy serwis www.harpersbazaar.pl, który swoją tematyką oraz zawartością stanowić będzie uzupełnienie drukowanej wersji magazynu Harper’s Bazaar.

Harper’s Bazaar, pierwszy amerykański magazyn o tematyce modowej, wydawany od 1867 roku, prezentuje świat legendarnych twórców: redaktorów, fotografów i stylistów - jest źródłem inspiracji dla ponad dwunastu milionów kobiet na całym świecie. Kluczem do międzynarodowego sukcesu marki jest przedstawianie czytelniczkom wszystkiego co wyjątkowe w świecie mody, urody i kultury.

Polskie wydanie magazynu jest 27. edycją na świecie - wprowadzenie serwisu Harper’s Bazaar na polski rynek jest kolejnym krokiem budowania międzynarodowej marki w Polsce. Na stronie polskiej wersji znaleźć można autorskie materiały o modzie, urodzie, kulturze, gwiazdach i lifestyle’u. Codziennie wraz z nową porcją informacji internauci znajdą inspiracje od Harper’s Bazaar nawiązujące do tradycji marki – mody i sztuki na najwyższym poziomie.


Serwis www.harpersbazaar.pl przygotował zespół miesięcznika Harper’s Bazaar oraz dział nowych mediów, za layout odpowiada dyrektor artystyczna Karolina Żmijewska. Komercjalizacją witryny zajmuje się dział sprzedaży online wydawnictwa.

Długo wyczekiwany serwis HARPERSBAZAAR.PL jest już online!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!