Dlaczego Instagram jest pełen klonów?

przejdź do komentarzy
instagram instagram/Cosmopolitan

Zauważyłaś to?

W najnowszym, kwietniowym magazynie Cosmopolitan redaktor naczelna serwisu Zeberka.pl zmierzyła się z pytaniem, które w głębi duszy zadajemy sobie wszyscy. Dotychczas z jakiegoś powodu nie wybrzmiewało ono tak wyraziście jak dziś. Dlaczego Instagram jest pełen klonów? Przeczytajcie fragment tego wyjątkowo ważnego tekstu i weźcie udział w dyskusji.

Niegdyś, w zamierzchłych czasach bezinternecia, aby należeć do elity, trzeba było się całkiem mocno natrudzić. Pozycję zdobywało się intelektem, wykształceniem, pochodzeniem, krzewieniem kultury, honorową postawą i reprezentowaniem wyższych wartości. Należało być „korzystnym” dla społeczeństwa. Dzisiaj wystarczy kierować się prawem fabryki klonów.

ZOBACZ TEŻ: KTOŚ SFOTOGRAFOWAŁ, JAK TA DZIEWCZYNA WYGLĄDA NAPRAWDĘ. I NAGLE CZAR PRYSKA...

Wiele ryzykujesz, ale możesz też bawić się przy tym znakomicie. Być kim tylko zechcesz. Wykonaj stosowny makijaż, rozchyl odpowiednio usta, podnieś delikatnie głowę. Dodaj do tego określoną liczbę zdjęć publikowanych dziennie, wybierz kadr, światło i rozgryź algorytm. Jesteś gotowa na przeżycie niezwykłej instagramowej przygody zwieńczonej sławą, pieniędzmi i tysiącami serduszek?

HIPERDOSKONAŁOŚĆNa początku możesz zagrać w „twarz”. Reguły nie są skomplikowane. Wystarczy utrwalać jedna estetykę. Włączyć funkcje „lalka”. Gładka skóra, idealny kontur twarzy, pełne usta, perfekcyjne kocie oko i spopularyzowane przez reprezentantki rodu Kardashian-Jenner rozświetlone policzki C3PO.

ZOBACZ TEŻ: POKAZAŁA SIĘ CHŁOPAKOWI BEZ MAKIJAŻU: NIE POWINNAŚ NIKOGO OSZUKIWAĆ W TEN SPOSÓB

Zaciekawił Cię ten temat? Więcej o klonach i masowym ujednolicaniu przeczytasz w najnowszym numerze magazynu Cosmopolitan.


Dlaczego Instagram jest pełen klonów?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 22-03-19, 11:47 cytuj
    Instagram - świat bezmozgowcow